۱۵۰ میلیارد ریال زکات در استان تهران جذب شد

مدیر کل کمیته امداد اماخمینی (ره) استان تهران گفت: ۱۵۰ میلیارد ریال زکات سال ۹۸ در این استان جمع آوری شد که پیش بینی می شود این رقم در سال جاری به ۱۲۷ میلیارد تومان افزایش یابد.

مشروح خبر →
  منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۱۷          ساعت:  ۱۲:۱۰ ب٫ظ  

۷۵۰ فیلم آموزشی در آموزش و پرورش استان تهران تولید شد

سرپرست معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با تاکید بر اینکه دبیران و سرگروههای درسی مناطق با هدایت مسئولان دبیرخانه های درسی به ساخت و تولید فیلم‌های آموزشی پرداختند، گفت: ۱۰۹ اثر با استانداردهای مطلوب در سایت استانی بارگزاری شده و این تولیدات تا کنون از مرز ۷۵۰ فیلم فراتر رفته است.

مشروح خبر →
  منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۱۶          ساعت:  ۱۱:۵۴ ق٫ظ  

طرح محسنین کمیته امداد در شهرستان ری غیرحضوری اجرا می‌شود

رییس کمیته امداد شهرستان ری گفت: امسال به علت شیوع ویروس کرونا خیران نیک‌اندیش می‌توانند با ارسال عدد یک به سامانه ۹۸۳۰۰۰۷۲۲۹۹ حمایت از یک یا چند فرزند معنوی (طرح محسنین) را عهده‌دار شوند.

مشروح خبر →
  منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۱۶          ساعت:  ۱۱:۴۹ ق٫ظ  

۲۵ سال در انتظار خانه دار شدن

۲۵ سال از زمان واریز هزینه خرید یک قطعه زمین تحت عنوان شرکت تعاونی فرهنگیان ورامین می‌گذرد، بسیاری از صاحبان زمین دیگر در قید حیات نیستند ولی این اراضی هنوز به دست صاحبان آن نرسیده است.

مشروح خبر →
  منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۱۵          ساعت:  ۳:۳۲ ب٫ظ  

هفت هزار هکتار مزارع شهرستان ری علیه آفت سن گندم سمپاشی شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری با توجه به اهمیت مبارزه با سن گندم در افزایش تولید، گفت: هفت هزار هکتار از مزارع گندم این شهرستان تاکنون علیه آفت سن گندم سمپاشی شد.

مشروح خبر →
  منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۱۵          ساعت:  ۳:۲۶ ب٫ظ  

دایره مخالفان دولت الکاظمی گسترده‌تر شد

نقش و جایگاه معلمی بر هیچ کس پوشیده نیست، زیرا این قشر در ساخت آینده کشور نقش بی بدیل و تاثیرگذاری دارد و عشق و علاقه آنان حتی در خدمت رسانی به مناطق محروم هم به چشم می‌خورد.

مشروح خبر →
  منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۱۵          ساعت:  ۳:۲۲ ب٫ظ  

فراخوان تقدیر از کادر درمانی با دیوارنگاری شهری

سازمان زیباسازی شهر تهران فراخوان دیوارنگاری شهری را برای قدردانی از تلاش جامعه سلامت در مقابله با بیماری کرونا منتشر کرد.

مشروح خبر →
  منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۱۴          ساعت:  ۱۲:۵۲ ب٫ظ  

۳۲ هزار فضای پارک حاشیه ای هوشمند در تهران

معاون فنی و مهندسی ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه ۳۲ هزار فضای پارک حاشیه‌ای در پایتخت هوشمندسازی شده است، گفت: شهروندان برای استفاده از این جای پارک ها باید اطلاعات خودروی خود را در سامانه تهران وارد کنند.

مشروح خبر →
  منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۱۴          ساعت:  ۱۲:۴۸ ب٫ظ