منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۱۱                                 ساعت:  ۱۱:۳۸ ق٫ظ      
۴۵۰۰ بسته حمایتی

۴۵۰۰ بسته حمایتی در شهرستان ری توزیع شد

رییس امور مساجد شهرستان ری گفت: چهار هزار و ۵۰۰ بسته حمایتی شامل اقلام اساسی به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بین خانواده‌های آسیب دیده از بیماری کرونا و مستمندان این شهرستان توزیع شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، ارزش هر یک از بسته‌های حمایتی توزیع شده که شامل اقلام اساسی از جمله برنج، حبوبات، مرغ، گوشت، روغن و رب گوجه فرنگی بوده است در حدود چهار میلیون ریال است که توسط خیرین و امور مساجد تامین شده است.

وی با بیان اینکه این بسته های حمایتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در  میان افراد نیازمند جنوب تهران توزیع شده است، عنوان کرد: این بسته ها تاکنون در ۹۰ مسجد شهرستان ری توزیع شده است و تا پایان ماه مبارک رمضان نیز این طرح با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر ادامه خواهد داشت.

سلحشور افزود: خیرین شهرستان با ذبح ۸۵ راس گوسفند، ۵۰۰ قطعه مرغ و توزیع یک هزار و ۱۰۰ بسته مایتاج اولیه و همچنین توزیع یک هزار و ۳۰۰ بطری آبمیوه بخشی از نیازهای این خانواده های نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا را تامین کرده اند.

رییس امور مساجد شهرستان ری گفت: از آغاز شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از ۴ هزار و۸۰۰ سبد کالا  به ارزش چهار میلیون ریال در بین مستمندان و خانواده‌های آسیب دیده از کرونا در شهرستان ری توزیع شده است.

این مسئول عنوان کرد: بسیاری از افراد جامعه با شیوع این بیماری و به دنبال آن تعطیلی کسب و کار، اشتغال خود را از دست داده و خانواده‌های بسیاری با مشکلات اقتصادی مواجه شده‌اند که باید به آنها کمک شود.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع کرونا بسیاری از مشاغل، اقشار کم‌درآمد جامعه از جمله کارگران، دستفروشان و افراد روزمزد دچار مشکل مالی شده‌اند که بر این اساس اقدام خیرخواهانه خیران در این روزها قابل ستایش است.

بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجموع تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در کشور به ۹۲ هزار و ۵۸۴ نفر رسید که از این تعداد ۷۲ هزار و ۴۳۹ نفر بهبود یافته اند و پنج هزار و ۸۷۷ نفر جان خود را از دست داده اند

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر درجنوب استان تهران واقع شده است.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.