منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶                                 ساعت:  ۱۲:۲۲ ب٫ظ      

۳۳ میلیارد ریال چای خارجی قاچاق در انبارهای ری کشف شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری از کشف و شناسایی ۳۶ تن چای خارجی قاچاق در یک انبار در گشت مشترک با دستگاه‌های نظارتی به ارزش تقریبی بیش از ۳۳ میلیارد ریال خبر داد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، موسی احمدی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اعلام خبر کشف چای قاچاق در یک انبار اظهار داشت: در راستای مقابله با احتکار، قاچاق کالا و حفظ ثبات اقتصادی در بخش تولید داخل در سطح شهرستان بازرسان موفق به شناسایی انباری با موجودی ۳۶ تن چای خارجی قاچاق شدند.

وی افزود: ارزش ریالی این محموله در حدود ۳۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال است که به دلیل احرار تخلف قاچاق از سوی بازرسان شناسایی و جهت اعمال مراحل قانونی به مراجع قضایی ارائه شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری در ادامه گفت: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری با همکاری دستگاه‌های نظارتی شهرستان اقدام به برگزاری گشت‌های مشترک می‌نمایند و موجودی انبارها را رصد می‌کنند.

احمدی در پایان تصریح کرد: با هدف مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه ۵ تیم بازرسی به اصناف، انبار و کارخانه‌ها اختصاص داده شده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی از واحدها می‌کنند.  

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.