منتشر شده در :  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹                                 ساعت:  ۲:۱۶ ب٫ظ      
معاون اجرایی اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران گفت:

۱۸۰هزار کنسرو ماهی احتکار شده در شهرری توزیع شد

معاون اجرایی اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران گفت: بیش از ۱۷۷ هزار کنسرو تن ماهی از انبارهای شهرری کشف و با قیمت مصوب ۸۹۰۰ تومانی در بازار عرضه شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،معاون اجرایی اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران گفت: بیش از ۱۷۷ هزار کنسرو تن ماهی از انبارهای شهرری کشف و با قیمت مصوب ۸۹۰۰ تومانی در بازار عرضه شد.

داریوش جمشیدی معاون اجرایی اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی بازرسی‌های گشت تعزیرات تعداد ۱۷۷ هزار کنسرو تن ماهی ۱۸۰ گرمی که در یکی از انبارهای شهرری واقع در خیابان فدائیان اسلام احتکار شده بود، کشف شد.

وی افزود: ارزش این کنسروهای کشف‌شده بیش از ۱۲ میلیارد ریال است و فرد محتکر به میزان سه برابر یعنی حدود ۵۰ میلیارد ریال جریمه‌شده است.

معاون اجرایی اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه کنسروها از شهریورماه سال گذشته احتکار شده است، گفت: قیمت درج‌شده در روی این کنسروها ۸۹۰۰ است که قیمت پارسال است و تاریخ تولید آن نیز سال ۹۷ است و دو سال زمان انقضا دارد.

جمشیدی با بیان اینکه کالاهای کشف‌شده به نرخ رسمی در بازار توزیع می‌شود، ادامه داد: عرضه کنسروها از امروز به قیمت مصوب ۸۹۰۰ تومان در میدان نماز شهرری آغاز شد و از فردا نیز در فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهرستان با همین قیمت توزیع خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: درآمد حاصل از فروش این کالاها به خزانه دولت واریز می‌شود.

منبع:فارس

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.