منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۱۲                                 ساعت:  ۱۲:۴۰ ب٫ظ      
۱۶۶۰ مددجوی بهزیستی شهرستان

۱۶۶۰ مددجوی بهزیستی شهرستان ری کمک هزینه معیشتی نقدی دریافت کردند

رییس اداره بهزیستی شهرستان ری با بیان اینکه ۵۴۰ میلیون تومان به مددجویان بهزیستی تخصیص یافت، گفت: یکهزار و ۶۶۰ مددجوی بهزیستی این شهرستان کمک هزینه معیشتی با هدف حمایت از این قشر و رفع مشکلات اقتصادی ناشی از بحران شیوع کرونا دریافت کردند

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، بنیاد مستضعفین با هدف کمک و حمایت از خانواده هایی که با شیوع ویروس کرونا از نظر اقتصادی دچار مشکل شده اند، مبلغی را به بهزیستی کشور اهدا کرد. وی افزود: زنان سرپرست خانوار و خانواده های بی بضاعت و فرزندان ترخیصی بهزیستی ومعلولین وسالمندان این  کمک هزینه را دریافت کردند. رییس اداره بهزیستی شهرستان ری عنوان کرد: این کمکها براساس بعد خانوار مددجویان و شدت محرومیت بین مبلغ ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان بود که به حساب آنها واریز گردید. نعمتی گفت: این کمکها علاوه بر مستمری ماهانه مددجویان وارائه کمک های غیر نقدی شامل بسته های حمایتی، ارزاق و پوشاک با کمک خیرین  به خانواده های نیازمند و تحت پوشش ارائه می شود.

بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجموع تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در کشور به ۹۲ هزار و ۵۸۴ نفر رسید که از این تعداد ۷۲ هزار و ۴۳۹ نفر بهبود یافته اند و پنج هزار و ۸۷۷ نفر جان خود را از دست داده اند شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) در حدود یک میلیون نفر جمعیت دارد و در جنوب تهران واقع شده است.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.