منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۸/۱۳                                 ساعت:  ۱۰:۵۴ ب٫ظ      

یوم الله سیزده آبان برگ زرینی از تجلی افتخار ملت ایران در مبارزه با استکبار

فرماندار ویژه شهرستان ری، گفت: یوم الله سیزده آبان برگ زرینی از تجلی افتخار ملت ایران در مبارزه با استکبار است و یادآور وقایع مهمی است که در تحرک انقلاب اسلامی نقش موثری داشتند و پایه های استقلال کشور و استکبار ستیزی انقلاب اسلامی را شکل داده است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در یادداشتی ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان چنین نوشت.

متن یادداشت به شرح زیر است:

بسمه تعالی یوم الله سیزده آبان برگ زرینی از تجلی افتخار ملت ایران در مبارزه با استکبار است و یادآور وقایع مهمی است که در تحرک انقلاب اسلامی نقش موثری داشتند و پایه های استقلال کشور و استکبار ستیزی انقلاب اسلامی را شکل داده است. مجموعه رویدادهای این روز تاریخی آن هم در برهه کنونی که در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی قرار داریم، پیام ها و درس های فراوانی در خصوص زنده نگه داشتن روح استقلال طلبی و استکبار ستیزی جریان انقلابی برای نسل حاضر و آیندگان دارد که توجه به این موضوع ضروری و مهم است. اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی بویژه شهدای دانش آموز شهرستان ری (قبله تهران)، فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان و دانش آموزان پیرو خط امام (ره)، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز را به ملت شریف ایران اسلامی و مردم ولایتمدار شهرستان ری تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند منان توفیق و سربلندی بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.

ساراپیرانه

منبع: پایگاه_اطلاع_رسانی_ری

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.