منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۱/۱۲                                 ساعت:  ۱۱:۰۳ ب٫ظ      

گروه های جهادی منتسب به بسیج و سپاه هستند

فرماندهوسپاه حضرت سیدالشهداء استان تهران، گفت: بخش بزرگی از  این گروه ها و قرارگاه های جهادی منتسب به بسیج و سپاه هستند. ممکن است برخی از این گروه های جهادی هم منتسب به بسیج نباشند؛ ولی اقدامات آن ها، جهادی است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سردار احمد ذوالقدر”فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران”  در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آفتاب ری در تبیین راهکارها و توصیه های خود به قرارگاه های جهادی، اظهارداشت: بخش بزرگی از  این گروه ها و قرارگاه های جهادی منتسب به بسیج و سپاه هستند.

 

وی، ادامه داد: ممکن است برخی از این گروه های جهادی هم منتسب به بسیج نباشند؛ ولی اقدامات آن ها، جهادی است. گروه های جهادی در بخش های مختلف اعم از مطالعاتی، فرهنگی، مرمت، معیشتی، پژوهشی، زیارتی اشتغال زدایی فعالیت می کنند.

 

این فرمانده سپاه از فعالیت گروه های دانش آموزی، طلاب، دانشجویی به عنوان زیباترین گرو ها نام برد و گفت: با این حال که کار این افراد معلوم الحال است؛ لیکن وقت را در جهت کمک به محرومین می گذارند.

 

سردار ذوالقدر در خصوص اعلام آمادگی سپاه با کمیته امداد امام خمینی(ره)، توضیح داد: مقرر گردید تا برای مددجویان خانه بسازیم مصالح را گروهی، زمین را کمیته امداد، آب و انشعابات را گروه دیگر متقبل گردند؛ رای قشر آسیب پذیر قدمی برداریم.

 

فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران در رابطه با اینکه شما ما را در چهره نظامی ‌بینید؛ ولی ما خدمتگزاران مردم هستیم، تاکیدکرد: با کمک خیرین و افرادی که تمکن مالی دارند، به محرومین جامعه کمک کردیم. در بخش کهریزک‌۷۰ تبلت به دانش آموزان  بی بضاعت داده شد.

 

این فرمانده سپاه در تبیین اینکه این فعالیت ها، منحصر به ایران است، گفت: ایکاش اروپا و آمریکایی ها بودند تا این صحنه ها را می دیدند. آن ها ماسک و مواد ضدعفونی را دزدیدند و شجاعانه هم بردند. امروز در جمهوری اسلامی افتخار این را داریم که افرادی غذا طبخ می کند و به بیماران کرونایی می دهند.

 

وی ، اشاره کرد: تعداد فوتی های کرونایی در کشور به دو رقم رسیده است. در اروپا که ادعای تمدن می کند، به ۱۵۰۰ نفر در روز رسیده است. آنان،  جنازه ها را در تابوت قرارداده و به جزایر دوردست می بردند و دفن می کردند. در حالیکه جمهوری اسلامی طبق آیین اسلام، دفن میکرد.

 

سردار ذوالقدر،  بیان کرد: طلاب در بهشت زهرا آمدند و فوت شدگان کرونایی را غسل و کفن دادند.

ساراپیرانه

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.