منتشر شده در :  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷                                 ساعت:  ۱۲:۴۳ ب٫ظ      

کشف ۷۰ تن مواد اولیه پتروشیمی قاچاق در شهرستان ری

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری از کشف ۷۰ تن مواد اولیه پتروشیمی به ارزش پنج میلیارد و ۸۴۷ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، موسی احمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای طرح بازرسی از انبارهای این شهرستان جهت مبارزه با کالای قاچاق، ماموران اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف ری موفق به کشف وشناسایی این انبار در شوراباد بخش کهریزک شدند.

احمدی با بیان اینکه تخلف در زمینه اخفاء وامتناع از عرضه انجام شده است، افزود: فرد متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شده و جریمه در نظر گرفته شده برای این پرونده از سوی تعزیرات مشخص خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، گفت: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومت ی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌شود.

احمدی با بیان اینکه در زمینه تخلف در حوزه قاچاق بدون کمترین اغماضی برخورد انجام می‌شود، عنوان کرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه تیم‌های بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد است.

به گزارش ایرنا، شهرستان ری با برخورداری از ۵۶ اتحادیه توزیعی، تولیدی و خدماتی و ۱۰ هزار واحد صنعتی و صنفی از جمله شهرک صنعتی شمس آباد، کارخانه سیمان و کارگاه های تولیدی و خدماتی اعم از سنگ بری، شیشه و سفال، آجرپزی، کارگاه قالیبافی و قالیشویی، کشتارگاه دام و طیور به عنوان قطب کار و تولید در پهنه جنوب تهران مطرح است.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.