منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۱۷                                 ساعت:  ۱۲:۱۶ ب٫ظ      
کشف یک تن عسل تقلبی

کشف یک تن عسل تقلبی در کارگاه تولیدی بخش خاوران شهرستان ری

بخشدار خاوران از توابع شهرستان ری گفت: یک تن عسل تقلبی در یک کارگاه تولیدی این ماده غذایی محدوده روستای لپه زنک این بخش کشف شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،با پیگیری و بازرسی های صورت گرفته توسط نیروهای بخشداری خاوران، یک کارگاه تولید کننده ی عسل تقلبی در محدوده روستای لپه زنک کشف و به دستور مقام قضایی پلمپ شد.

وی افزود: در این کارگاه بیش از یک تن عسل تقلبی و غیر مجاز که در محیطی کاملا غیر بهداشتی و همچنین استفاده از نام و عنوان یک برند معروف عسل در حال تولید و بسته بندی بودند، کشف و عسل های موجود توقیف گردید.

بخشدار خاوران خاطر نشان کرد: با حضور نیروی انتظامی و به دستور مقام قضایی، سودجویانی که در این کارگاه مشغول به فعالیت بودند بازداشت شدند.

وی افزود: نماینده عالی دولت در بخش خاوران از همکاری خوب ادارات بهداشت و درمان، تعزیرات حکومتی، صمت، نیروی انتظامی و ریاست حوزه قضایی بخش خاوران به جهت کمک در کشف و پلمپ این کارگاه، تقدیر و تشکر کرده و به سودجویان هشدار داد که حفظ سلامتی مردم مهمترین اولویت ما می باشد و با سودجویانی که بخواهند سلامتی مردم را به مخاطره بیندازند برخورد شدیدی خواهیم کرد.

خاوران از بخش های شهرستان ری در مسیر آزاد راه امام رضا (ع) واقع شده و بر اساس آخرین سرشماری حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.