منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶                                 ساعت:  ۱۲:۴۱ ب٫ظ      

کشف بیش از ۱۹ تن چای قاچاق از ایرانشهر تا شهر ری

علاوه بر ۳ تن و ۳۰۰ گرم چای خارجی بدون مجور که در ایرانهشر کشف شده، اداره صمت شهر ری نیز گزارش داده ۱۶ تن چای قاچاق را در بازرسی‌های خود کشف کرده است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سرپرست فرماندهی انتظامی ایرانشهر از کشف ۳ تن و ۳۰۰ کیلوگرم چای خارجی قاچاق به ارزش ۴ میلیارد ریال دراین شهرستان خبر داده است.

سرهنگ حسن کیخا گفت: ماموران مستقر در ایست و بازرسی مسجد “حضرت ابوالفضل (ع)” شهرستان ایرانشهر ، حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک شدند. ماموران در بازرسی از خودرو ۳ تن و ۳۰۰ کیلوگرم چای خارجی فاقد مجوز گمرکی را به ارزش ۴ میلیارد ریال کشف کردند.
راننده متخلف دستگیر برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد. روابط عمومی اداره صمت شهرستان ری نیز اعلام کرده که بازرسان اداره صمت در راستای مقابله با احتکار، قاچاق کالا و حفظ ثبات اقتصادی در بخش تولید داخل اقدام به برگزاری گشت مشترک با حضور نهادهای نظارتی نمودند و در این بازدید  ۱۶ تن چای قاچاق در یکی از انبارها کشف گردید.
گفته شده، بازرسان ضمن تشکیل برگه گزارش بازرسی به ارزش ۲۴/۱۳۹/۰۰۰ هزار ریال پرونده را جهت صدور حکم قضایی به اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستانهای استان تهران ارجاع نمودند.

 

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.