منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸                                 ساعت:  ۷:۱۶ ب٫ظ      

کسب رتبه های برتر شهرستان ری/ تحقق شعار جهش تولید

فرماندار ویژه شهرستان ری در خصوص اینکه شهرستان ری، رتبه های برتر را در استان تهران کسب نموده است، گفت: این برتری، حاصل تلاش تمامی دستگاه های اجرایی و ادارات شهرستان می باشد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، دکتر حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه شورای اداری شهرستان ری که با حضور حجت الاسلام والمسلمین تقوی رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان تهران، یزدی خواه نماینده مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه شهرستان ری، فرماندهان نظامی و انتظامی، بخشداران، شهرداران و سایر مسئولین برگزار گردید، اظهارکرد: ۴۲ سال از عمر بابرکت  انقلاب اسلامی با وجود فراز و نشیب های بسیار گذشت.

 

وی، ادامه داد: شهدای بسیاری اعم ازشهید فخری زاده و شهید سلیمانی با بذل جان خود، این نظام را تثبیت کردند و نیز در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش بسزایی را داشتند. پیشرفت و توسعه علم و فناوری در این سال ها، زبانزد بود.

 

معاون استاندار تهران در رابطه با اقتدار و موفقیت ملت ایران در شرایط سخت اقتصادی و شیوع کرونا، توضیح داد: با تدابیری که مقام معظم رهبری در راستای کمک های مومنانه داشتند، الحمدالله با سربلندی این دوران را گذرانده ایم و در روزهای آینده شرایط خوبی را نیز، خواهیم داشت.

 

فرماندار ویژه شهرستان ری در خصوص اینکه شهرستان ری، رتبه های برتر را در استان تهران کسب نموده است، گفت: این برتری، حاصل تلاش تمامی دستگاه های اجرایی و ادارات شهرستان می باشد.

 

دکتر توکلی کجانی در تبیین اینکه رفع موانع و تحقق شعار جهش تولید در شهرستان ری از اولویت های مهم و اساسی است، اشاره کرد: طی ماه های گذشته در چندین نوبت مسئولین ارشد وزارت های صمت، کشور و همچنین معاون علمی فناوری ریاست جمهوری در شهرک صنعتی شمس آباد شهرستان ری در راستای رفع مشکلات تولیدکنندگان حضور یافته اند.

 

وی در خصوص اینکه ۱۷۰۰ میلیارد تومان در مدت هفت سال از محل مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری ها و دهیاری های شهرستان ری واریز شد، تاکیدکرد: قرار بر این گذاشته شد تا از این  بودجه،  سیمای شهرها و روستاهای شهرستان متحول شود.

 

دکتر توکلی، افزود: در دهه فجر بیش از ۲۴۰ پروژه عمرانی در دست احداث می باشد.

 

معاون استاندار تهران با تاکید بر نزدیک شدن به انتخابات، گفت: رعایت اخلاق و قانون را در برگزاری انتخابات داشته باشیم. همگان را به شرکت در انتخابات دعوت نماییم تا انتخابات باشکوهی را رقم زنیم.

 

فرماندار ویژه شهرستان ری در پایان، اشاره کرد: از اصحاب رسانه  به جهت پوشش دهی مناسب مراسمات، تقدیر و تشکر می نمایم.

ساراپیرانه

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.