منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷                                 ساعت:  ۴:۵۸ ب٫ظ      
گفتگو با ملی‌پوش و لژیونر سابق فوتسال ایران:

کاش کارگری می‌کردم و فوتسالیست نمی‌شدم+فیلم

گفتگوی جذاب خبرنگار آفتاب ری با ملی‌پوش سابق فوتسال ایران و بازیکن باشگاه فلامینگو برزیل را پیرامون این ورزش و مشکلات آن مشاهده خواهید نمود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، فوتسال همواره به عنوان یکی از ورزش‌های پرطرفدار در نقاط مختلف دنیا بوده است که طی سال‌های اخیر نوجوانان و جواانان بسیاری در این رشته به فعالیت پرداخته‌اند. منشأ شکل‌گیری فوتسال به شهر مونته ویگو اوروگوئه بازمی‌گردد. در سال ۱۹۳۰، ژوان کارلوس سریانی، فوتبال ۵ نفره را برای مسابقات جوانان در YMCA پی‌ریزی کرد و فوتسال به سرعت در آمریکای‌جنوبی بخصوص برزیل محبوبیت پیدا کرد.

در کشور ایران نیز به دلیل نوع فرهنگ و علاقه وافر جوانان به ورزش فوتبال، مردم از گذشته تا به امروز از همان سنین کودکی در کوچه پس کوچه ها و خیابان های محلات با یکدیگر فوتبال گل کوچک، فوتسال و … بازی می‌کردند که پیرو آن ورزشکاران مطرحی در رشته فوتسال به جامعه ورزشی ایران معرفی گردید.

با توجه به افتخارات فراوان و مستمر ورزش فوتسال در ایران، این رشته مورد ناملایمتی ها واقع شده و همواره از امکانات کمی برخوردار بوده است که اثرات آن با ابراز نارضایتی بازیکنان و مربیان مکرر مشاهده گردیده است.

خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری پیرامون این رشته ورزشی و مشکلات آن با داود عباسی ملی پوش سابق فوتسال ایران و لژیونر باشگاه فلامینگو برزیل به گفتگو پرداخته است که در ادامه آن را مشاهده خواهید نمود.

http://

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.