منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳                                 ساعت:  ۷:۳۶ ب٫ظ      

کاشف۴ کلید خورد/ انهدام باند ۱۳ نفره موتورسیکلت

رئیس پلیس پایتخت از انهدام باند ۱۳ نفره سرقت موتورسیکلت که از این سارقان۵۰ دستگاه موتورسیکلت کشف و ضبط گردید، خبرداد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،صبح امروز  ۱۳ مهر ۱۳۹۹ سردار حسین رحیمی” رئیس پلیس پایتخت”  در حاشیه اجرای چهارمین مرحله از طرح کاشف  با تبریک به هواداران تیم فوتبال پرسپولیس به سبب پیروزی شب گذشته این تیم مقابل النصر عربستان و صعود  فوتبال کشورمان به فینال جام باشگاه های آسیا؛ اظهار کرد: امروز شاهد فعالیت پلیس آگاهی پایتخت در زمینه دستگیری سارقان باندی، حرفه ای و سابقه دار هستیم.

وی در ادامه، تصریح کرد:  ۲۶۲ سارق، مالخر، زورگیر، مجرمان به عنف که به صورت باندی  فعالیت می کردند؛ دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی در خصوص انهدام باند ۱۳ نفره سرقت موتورسیکلت، تاکیدکرد: از این سارقین ۵۰ دستگاه موتورسیکلت کشف و ضبط گردید.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه ۷۵ نفر از افراد زورگیر بودند که تحت عنوان مامور پلیس فعالیت کرده، افزود: این افراد و نیز ۶۶ سارق منزل دستگیر شدند.   باند ۳ نفره جعل شماره پلاک و سند خودرو که به مدت ۱۰ سال در حال فعالیت بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی  در رابطه با شناسایی یک شرکت لیزینگ خودرو، اشاره کرد: ۳۰۰ نفر تا کنون به ما مراجعه کردند که  مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند،  در این رابطه ۳۱ نفر متهم دستگیر شدند.

سردار رحیمی با بیان دستگیری ۱۶ نفر از سارقان مسلح، بیان داشت: یک مورد از این دستگیری ها مربوط به محله مرزداران بود که پس از ۲ ماه کار و تلاش شبانه روزی ماموران ما، متهمان دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی خطاب به مجرمان فراری، گفت: مجرمان فراری مطمئن باشند که پلیس به دنبال آن ها خواهد بود و این افراد دستگیر خواهند شد.

رئیس پلیس پایتخت  در رابطه با انهدام باندهای متلاشی شده، بیان داشت: ۶۴ باند در مجموع منهدم و بالغ بر ۲۸۱۳ فقره از سرقت های مردم کشف شد.

سردار رحیمی در پایان در رابطه با کشف اموال مردمی به سرقت رفته توسط پلیس آگاهی، اشاره کرد: تصاویر این اقلام را در سامانه نما بارگزاری می کنیم،  مالباختگان پس از مراجعت  به سامانه نما پلیس آگاهی کشور می توانند اقلام مکشوفه را مشاهده و اموال به سرقت رفته خود را شناسایی کنند.

ساراپیرانه

انتهای پیام/*

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.