منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰                                 ساعت:  ۱:۰۹ ب٫ظ      

پیام شکر نعمت خبرنگار به جهت سلامتی رهبر انقلاب اسلامی ایران

آقا جانم خدا را شاکرم که سایه شما بالا سرماست. اقتدار و امنیت حقیقی که امروز در جمهوری اسلامی ایران حاکم است به برکت وجود نازنین شما و نظارت صحیح و مقتدرانه شما بر کشور می باشد. 

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، با توجه به اخبار سطح جامعه که منبع آن از رسانه های معاند نشات گرفته بود مبنی بر اینکه رهبر معظم انقلاب حال ناخوشایندی داشته و این روزها در سلامت کامل به سر نمی برند. بعد از چرخش ۲ هفته ای این خبر در اذهان عمومی باعث گردید تا دلشوره و نگرانی در جامعه بوجود آید.

 

از آنجا که خداوند تبارک و تعالی  لطفش را برای مردم ایران و دوستداران ولایت فقیه تمام گردانید؛ چندروز گذشته در ملاقات رهبر معظم انقلاب با خانواده شهید سلیمانی، شاهد بودیم که نایب برحق امام زمان (عج) در سلامت کامل جسمانی و حتی بدون استفاده از عصای خویش در مقابل دوربین های صداوسیما حاضر گشتند  و شعف و شادمانی را در دل دوستداران به ارمغان آوردند.

 

چه زیبا که بگویم مرسی که هستید و از بابت بودنتان تشکر میکنم. آقا جانم خدا را شاکرم که سایه شما بالا سرماست. اقتدار و امنیت حقیقی که امروز در جمهوری اسلامی ایران حاکم است به برکت وجود نازنین شما و نظارت صحیح و مقتدرانه شما بر کشور می باشد.

 

رهبرم با زبانی ساده و بی تکلف این متن را نوشتم تا ابراز علاقه خودرا به شما و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیان دارم.

امید دارم روزی به آرزوی دیرینه خود که دیدار شما رهبر مهربان است نائل آیم.

چه خوش گفت سعدی شیرین سخن:  همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی  چه زیان تو را که من هم برسم به آرزویی

ساراپیرانه

 

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.