منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶                                 ساعت:  ۲:۴۶ ب٫ظ      

پیاده‌روی اربعین، از میدان امام حسین(ع) تهران تا حرم حضرت عبدالعظیم(ع)

به مناسبت اربعین سرور و سالار شهیدان، امام حسین (ع)، موکب کانون‌های خدمت رضوی استان تهران در کربلای معلی مستقر و آماده ارائه خدمات رضوی به زائران حسینی خواهد بود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، همزمان با اربعین حسینی موکب کانون‌های خدمت رضوی استان تهران، در کربلای معلی جهت خدمت رسانی خادمیاران رضوی به زائران امام حسین علیه السلام راه‌اندازی می‌شود.

این موکب با کمک و مشارکت‌های مردمی، خیرین همیشه همراه، واقفین، ناذرین، خادمیاران و یاوران رضوی استان تهران در محدوده پل طویریج، پشت مقام حضرت عباس علیه السلام در کربلای معلی برپا می‌شود.

لازم به‌ توضیح است موکب رضوی از ۳۰ شهریورماه تا ۹ مهرماه میزبان و پذیرای زائران اباعبدالله الحسین علیه السلام خواهد بود.

ارائه خدمات رضوی به زائران حسینی در کربلای معلی و تهران

ارائه خدمات رضوی به زائران حسینی در کربلای معلی و تهران

ارائه خدمات رضوی به زائران حسینی در کربلای معلی و تهران

زائران اربعین حسینی می‌توانند علاوه بر اسکان و استراحت، از اطعام متبرک رضوی نیز بهره‌مند شوند.

علاوه بر این، با توجه به شرایط کرونایی موجود در کشور، در صورت موافقت و صدور مجوز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و نهاد‌های نظارتی و امنیتی، در خصوص برپایی راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی در تهران، موکب‌های کانون خدمت رضوی نیز آمادگی خدمت رسانی به عاشقان و دلسوختگان حضرت را خواهند داشت.

پس از اعلام و با دریافت مجوزات لازم، با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و آمادگی خادمیاران و یاوران رضوی مناطق، در مسیر پیاده‌روی از میدان امام حسین علیه السلام تهران تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام، شهرستان ری، ایستگاه‌های صلواتی توسط کانون‌های عمومی و در کنار آن‌ها موکب‌های سلامت و میز‌های خدمت و مشاوره با همکاری خادمیاران رضوی برپا خواهد شد.

همچنین ثبت گزارش لحظه‌های ناب، ارزشمند و به یادماندنی این گردهمایی توسط خادمیاران کانون تخصصی خدمت رضوی خبر و فضای مجازی صورت خواهد پذیرفت.

لازم به ذکر است در صورت عدم برپایی پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در تهران، نذورات و کمک‌های خیرین در قالب بسته‌های کمک معیشتی و اطعام رضوی به مخدومین اهدا خواهد شد.

 

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.