منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶                                 ساعت:  ۹:۲۳ ق٫ظ      

۶۵ ساخت‌وساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی شهرستان ری تخریب شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری از تخریب ۶۵ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی بخش حسن‌آباد فشافویه این شهرستان خبر داد و گفت: با این تخریب‌ها ۱۰.۵ هکتار زمین آزادسازی شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، جبرئیل برادری روز دوشنبه در گفت و گو خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون اصلاحی قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، ۶۵ فقره از ساخت و سازهای غیر مجاز در زمین های کشاورزی بخش حسن آباد فشافویه شهرستان ری تخریب شد.

وی افزود: این ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای ابراهیم آباد به صورت چهار دیواری در اراضی کشاورزی احداث شده بود که با حضور عوامل نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی، نمایندگان دادستانی و بخشداری تخریب شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری با تاکید بر حفاظت از اراضی کشاورزی اظهار داشت: با هرگونه ساخت و سازهای غیرمجاز و دخل و تصرف در اراضی کشاورزی که مانع از تولید محصولات کشاورزی شود به شدت برخورد می شود.

وی خاطرنشان کرد: تیم های گشتی جهاد کشاورزی ری به صورت شبانه روزی محدوده‌های این منطقه را رصد و با متخلفان در امر ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می کنند.

برادری از مالکان و کشاورزان خواست که قبل از هرگونه اقدامی در زمینه ساخت و ساز در اراضی کشاورزی حتما با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مکاتبه کنند.

حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری با ۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شهرری و در مسیر جاده قدیم تهران – قم قرار دارد.

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.