منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۲/۰۴                                 ساعت:  ۳:۳۴ ب٫ظ      

وضعیت طرح ترافیک شهر تهران از روز یکشنبه پنجم اردیبهشت ماه١۴٠٠/ همشهریان مدیریت سفر کنند

سردار محمد حسین حمیدی ، از لغو اجرای طرح ترافیک در شهر تهران به مدت یک هفته خبر داد .

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری ، سردار محمد حسین حمیدی ضمن بیان این خبر گفت : بنا به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا ، از فردا یکشنبه پنجم اردیبهشت ماه هزار و چهارصد ، اجرای طرح ترافیک در شهر تهران به مدت یک هفته لغو می باشد .

سردار حمیدی با تایید این خبر گفت : با مصوبه ستاد ملی کرونا اجرای طرح ترافیک در پایتخت از فردا به مدت یک هفته لغو می باشد و این مصوبات برای پلیس لازم الاجراست .

وی گفت : همچنین برابر این مصوبه ، تردد خودروهای شهروندان تهرانی در ساعات منع تردد شبانه از ساعت ۲۲:۰۰ الی ۰۳:۰۰ به موجب مصوبه قبلی که ممنوع اعلام گردیده بود ، همچنان برقرار می باشد ولی در شب های نوزدهم ، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان هزار و چهارصد ، تردد مجاز بوده و شهروندان می توانند تنها در این سه شب در سطح شهر تهران تردد داشته باشند.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ افزود : برابر این مصوبات تردد ها از فردا در محدوده ی طرح ترافیک به مدت یک هفته مجاز گردیده و در سه شب قدر نیز منع تردد های شبانه لغو گردیده است ولی با این وصف باز هم از شهروندان تقاضا می شود تردد های خود را مدیریت کرده و از سفرهای غیر ضروری در سطح شهر بویژه هسته مرکزی شهر تهران ، به منظور عدم گسترش ویروس کرونا و حفظ جان خود و دیگر شهروندان، جدا خودداری نمایند .

وی تصریح کرد : مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا قانون و برای پلیس راهور تهران بزرگ لازم الاجراست و پلیس در هر صورت مصوبات این ستاد را ملاک عملکرد خود قرار می دهد .

منبع:به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ

انتهای پیام/*

ساراپیرانه

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.