منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۱۱                                 ساعت:  ۱۱:۲۵ ق٫ظ      
ورزشکاران پیشکسوت بسیجی

ورزشکاران پیشکسوت بسیجی شهرری ۱۰ هزار بسته حمایتی توزیع کردند

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: پنج هزار بسته معیشتی و پنج هزار بسته بهداشتی توسط ورزشکاران بسیجی پیشکسوت بین نیازمندان و آسیب دیدگان در شهرری توزیع شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،ورزشکارانی که با شیوع ویروس کرونا از نظر اقتصادی و معیشتی با مشکل مواجه شده و آسیب دیدند مشمول دریافت این بسته های حمایتی شدند. وی افزود: سپاه و بسیج در راستای حمایت از اقشار آسیب دیده و محروم جامعه گام های گسترده ای برداشته تا بتواند در جهت رفع معضلات این قشر اقدامی انجام دهد.

معاون روابط عمومی و تبلیغات  سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران عنوان کرد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری، کمک های مومنانه و ضیافت همدلی از سوی سپاه و بسیج تداوم خواهد یافت. وی خاطر نشان کرد: امروز کشور ایران با اتحاد و همدلی و حمایت از اقشار ضعیف و آسیب دیده در سطح جهانی بار دیگر اقتدار و مقاومت در مشکلات را به معرض نمایش گذاشت. سالاروند خاطر نشان کرد: ملت ایران و همه دستگاه ها و نهادها در کنار یکدیگر قرار گرفتند تا با انجام اقدامات موثری در دوره شیوع کرونا به افرادی که از نظر معیشتی و اقتصادی آسیب دیدند را مورد حمایت قرار دهند. این مسئول یادآور شد: کمک های مومنانه و حمایت از اقشار کم برخوردار و آسیب دیده به دلیل شیوع ویروس کرونا نشانگر مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر مشکلات و بحران ها است. شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) در حدود یک میلیون نفر جمعیت دارد و در جنوب تهران واقع شده است.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.