منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰                                 ساعت:  ۸:۴۹ ب٫ظ      

وجود نظم و امنیت در مراسم عزاداری محرم

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با قدردانی از هیات و دستجات عزاداری در همکاری با خادمان خود در نیروی انتظامی و رعایت دستور العمل های بهداشتی، افزود: بحمدالله با تدبیر و تلاش های صورت گرفته، عزاداری امسال با رعایت ضوابط و پروتکل های ستاد مقابله با کرونا و در کمال نظم و امنیت و بدون هیچگونه مورد خاصی برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش  پایگاه خبری پلیس، سردار “حسین رحیمی” با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، گفت: قیام امام حسین علیه السلام، اسلام را بیمه کرد و اگر نبود شهادت و قیام آن بزرگوار، بدون شک الان هیچ اثری از اسلام ناب محمدی (ص) نبود.
وی افزود: بحمدالله با تدبیر و تلاش های صورت گرفته، عزاداری امسال با رعایت ضوابط و پروتکل های ستاد مقابله با کرونا و در کمال نظم و امنیت و بدون هیچگونه مورد خاصی برگزار شد.
رئیس پلیس پایتخت با قدردانی از هیات و دستجات عزاداری در همکاری با خادمان خود در نیروی انتظامی و رعایت دستور العمل های بهداشتی، افزود: در ایام سوگواری و عزای سید و سالار شهیدان، یگان های انتظامی، ترافیکی و امداد حضوری فعال و پر رنگ داشته اند.
سردار رحیمی با اشاره به اینکه با شروع محرم کلیه مقرهای پلیس پایتخت به نشانه عزا سیاهپوش شده اند و شال عزا گردن آویز کارکنان پلیس پایتخت شد، افزود: خدمتگزاری به عاشقان و محبان امام حسین علیه السلام را برای خود افتخار بزرگی می دانیم.

ساراپیرانه

انتهای پیام/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.