منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲                                 ساعت:  ۸:۳۳ ق٫ظ      

واقعه ۹ دی متعلق به کل نظام است

فرماندار ری، گفت: واقعه ۹ دی متعلق به کل نظام است و باید برنامه ریزی جامعی در این زمینه داشته باشیم و اولویت در تصمیم گیری ها و نحوه اجرای برنامه های حضوری باید با توجه به شرایط کشور و ابلاغ ستاد ملی کرونا باشد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه شورای فرهنگ عمومی ضمن تبریک به مناسبت ولادت باسعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، با اشاره به تلاش ها و از خودگذشتگی های قشر پرستار در همه دوران ها به ویژه در شرایط شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: کادر درمان در بیمارستان های فیروزآبادی و هفتم تیر در عین حال که باید به مردم شهرری خدمات ارائه کنند، باید به موضوعات خاص دیگر نیز توجه کنند بعنوان مثال ۹۰۰۰ معتاد متجاهر در شهرستان ری وجود دارند که در صورت هرگونه بیماری باید از سوی این دو بیمارستان خدمات دریافت کنند که عمده این خدمات نیز با پرستاران است، در کنار این پوشش خدمات درمانی ندامتگاه ها نیز موضوع دیگری است که بار سنگینی را بر دوش این دو بیمارستان قرار می گیرد.

 

وی در تشریح اینکه واقعه ۹ دی متعلق به کل نظام است و باید برنامه ریزی جامعی در این زمینه داشته باشیم ، بیان کرد: اولویت در تصمیم گیری ها و نحوه اجرای برنامه های حضوری باید با توجه به شرایط کشور و ابلاغ ستاد ملی کرونا باشد.

 

فرماندارشهرستان ری، ادامه داد: سَمن ها از برنامه سوم توسعه به عنوان یکی از بازوهای دولت قرار گرفته اند که در شهرستان ری نیز با توجه به اتفاقات خوب ناشی از فعالیت آن ها در حوزه های محیط زیست، اجتماعی و فرهنگی نشان می دهد که انگیزه خوبی برای این گونه فعالیت ها وجود دارد.

 

دکتر توکلی کجانی، افزود: با توجه به سابقه خوب سَمن ها در شهرستان ری توصیه می شود شهرداری ها برخی فعالیت های خود را به ویژه در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و حقوق شهروندی به سَمن ها واگذار کنند.

ساراپیرانه

منبع:پایگاه_اطلاع_رسانی_ری
انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.