منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹                                 ساعت:  ۳:۰۹ ب٫ظ      

همدلی و وحدت هیئت های عزاداری در سالروز شهادت حضرت فاطمه(س)

سرهنگ کاشفی از ۲۲ هزار غذای نذری به‌ صورت مشترک ضمن رعایت نکات بهداشتی با همکاری خیران، هیئت‌های مذهبی تهیه و از طریق حسینیه واحد در شهرها و روستاهای کهریزک، فشافویه و قلعه نو توزیع شد، خبرداد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سرهنگ خداداد کاشفی با اشاره به عزاداری وحدت‌بخش بانوی دو عالم در شهرستان ری، اظهار داشت: همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه (ع) با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با هیئت‌های مذهبی در بخش‌های فشافویه، کهریزک و قلعه نو در شهرستان ری ضمن ایجاد وحدت و یکپارچگی حسینیه‌ای واحد در کل شهر به‌ صورت ثابت و سیار به اقامه عزای بانوی دو عالم پرداختند.

 

وی افزود: این اقدام وحدت آفرین در محدوده سپاه ناحیه روح‌الله (ره) با استقبال بی‌نظیر خیرین، هیئت‌های مذهبی و مشتاقان و دوستداران اهل‌بیت (ع) روبه‌رو شد و با ایجاد حسینیه‌ای سیار آیین عزای حضرت فاطمه (ع) در کوچه و خیابان‌های شهر و روستای ۳ بخش مذکور برگزار شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه روح‌الله (ره) گفت: ۲۲ هزار غذای نذری به‌ صورت مشترک ضمن رعایت نکات بهداشتی با همکاری خیران، هیئت‌های مذهبی و علاقه‌مندان به آن حضرت انجام پخت و از طریق حسینیه واحد در شهرها و روستاهای کهریزک، فشافویه و قلعه نو توزیع شد.

 

کاشفی تصریح کرد: توزیع نذورات جزو برنامه‌هایی است که بر حسب ضرورت در مناسبت‌های مختلف با مشارکت خیران و همکاری مردم و علاقه‌مندان به اهل‌بیت (ع) موجب تداوم و هماهنگی می‌شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه روح‌الله (ره) در پایان خاطرنشان کرد: نذورات تهیه شده پس از بسته‌بندی در بسیاری از محلات، شهرها و روستاهای بخش علی قلعه نو، فشافویه و کهریزک به‌ صورت خانه به خانه توسط عزاداران فاطمی توزیع شد.

 

ساراپیرانه

منبع: پایگاه- اطلاع- رسانی- ری

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.