منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲                                 ساعت:  ۹:۴۶ ب٫ظ      

همدلی و انسجام ملت ایران در شرایط سخت

فرماندار ری گفت: ملت بزرگ ایران در تمامی شرایط های سخت پس از انقلاب اسلامی، با همدلی و انسجام از مشکلات عبور کرده اند و قطعا سختی های امروز نیز با همین رویکرد مرتفع خواهد شد.

چاپ خبر

به گزارش آفتاب ری،حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه شورای معاونین، بخشداران و روسای ادارات فرمانداری اظهارداشت:امروز کشور بدلیل تحریم های ظالمانه و شیوع بیماری کرونا در شرایط حساس قرار دارد اما ملت بزرگ ایران در تمامی شرایط های سخت پس از انقلاب اسلامی، با همدلی و انسجام از مشکلات عبور کرده اند و قطعا سختی های امروز نیز با همین رویکرد مرتفع خواهد شد.

 

 

وی ، ادامه داد: مدیران و مسئولان شهرستان ری صداقت و تقوا را بعنوان رکن اصلی در فعالیت‎ها و روند کاری قرار دهند و با تلاش شبانه روزی به مردم خدمت کنند.

 

معاون استاندار تهران، گفت: بخشداران در طی هفته از ادارات مختلف بخش بصورت سرزده بازدید کنند و از نزدیک در جریان امور قرار گیرند زیرا چنین اقداماتی ضمن ارائه خدمات بهتر، رضایت مردمی را به همراه دارد.

 

فرماندار ری، بیان کرد: معیشت خانوارهای آسیب دیده از کرونا نیازمند تقویت و توجه است و در این راستا با محوریت بخشداران رسیدگی به وضعیت معیشتی خانوارهای کم درآمد و ضعیف بویژه در روستاهای شهرستان ری در دستور کار قرار گیرد.

ساراپیرانه

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ری

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.