منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸                                 ساعت:  ۳:۴۰ ب٫ظ      

نونهالان شهرری بدنبال هتریک قهرمانی در لیگ برتر فوتسال تهران+فیلم

تیم فوتسال نونهالان مقاومت کوثر شهرری، به عنوان یکی از تیم‌‌های پر قدرت در لیگ برتر استان تهران توانسته است ۲ سال پیاپی به عنوان قهرمانی برسد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، تیم فوتسال نونهالان مقاومت کوثر شهرری به عنوان یکی از تیم‌‌های پر قدرت و حاضر در لیگ برتر استان تهران می‌باشد که توانسته است با استفاده از آموزش‌های روز فوتسال به نونهالان علاقه‌مند و مستعد شهرستان ری، به عنوان یکی از تیم‌های قدرتمند در سطح لیگ برتر استان تهران خود را معرفی نماید و ۲ سال پیاپی به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند.

بازیکنان تیم فوتسال نونهالان مقاومت کوثر شهرری طی یک برنامه مشترک و هدفمند مابین اداره ورزش و جوانان شهرستان ری، اداره آموزش و پرورش این شهرستان و مربیان این تیم از سطح مدارس این شهرستان، شناسایی، استعدادیابی و به این تیم معرفی شده‌اند و در پی دو سال قهرمانی پیاپی توانست رکورد ۳۱ بازی بدون شکست، بهترین بازیکن مسابقات، بهترین پاسور و آقای گلی مسابقات استان تهران را  از آن خود کند.

هدایت و سرمربی‌گری این تیم را سپهر ابراهیمی و سرپرستی آن به عهده علی ذوالفقاری می‌باشد.

در حال حاضر این تیم خود را برای حضور پر قدرت و هتریک قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر استان تهران آماده می‌کند که گزارشی را از تمرین بازیکنان در قالب ویدیو زیر مشاهده می‌نمائید.

http://

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.