منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰                                 ساعت:  ۱۱:۳۹ ق٫ظ      

نقش نیروی انتظامی در ۸سال دفاع مقدس

فرمانده مرزبانی ناجا نقش نیروی انتظامی را در دوران ۸ سال جنگ تحمیلی مهم دانست و گفت: یکی از یگان هایی که در زمان دفاع مقدس علاوه بر نبرد با دشمن بعثی در عقبه جنگ وظیفه حراست از خانواده های رزمندگان را برعهده داشت نیروی انتظامی بود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار ” احمد علی گودرزی ” در دیدارصمیمانه با کارکنان یگان امداد ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به سختی های راه رسیدن به پیروزی انقلاب اسلامی و درگیری های داخل و خارج کشور اشاره کرد و گفت: در فاصله بین انقلاب تا شروع جنگ تحمیلی، گروهک هایی همچون خلق عرب و گروهک پیکار و منافقین فعال بودند و این گروهک ها با ارتباطی که با کشور عراق داشتند، اخبار و اطلاعات مربوط به کشورمان را به عراق ارسال می کردند.
وی با بیان اینکه گروهک ها در حقیقت به نفع کشور عراق جاسوسی می کردند، گفت: این افراد از هر فرصتی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران استفاده می کردند.
این مقام ارشد پلیسی تصریح کرد: رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس شهادت و ایثار گری و پیروی از دستورات الهی را سر لوحه کار خود قرار دادند و با تکیه به فرامین امام و رهبری توانستند در برابر ابر قدرت های دنیا بایستند و پیروز شوند.
فرمانده مرزبانی ناجا نقش نیروی انتظامی (کمیته انقلاب اسلامی ، شهربانی ، ژاندارمری) را در دروان ۸ سال جنگ تحمیلی مهم دانست و گفت: یکی از یگان هایی که در زمان دفاع مقدس علاوه بر نبرد با دشمن بعثی در عقبه جنگ وظیفه حراست از خانواده های رزمندگان را برعهده داشت نیروی انتظامی بود.
در ادامه سردار گودرزی، انقلاب اسلامی ایران را برگرفته از مکتب عاشورا و قیام امام حسین(ع) دانست و گفت: هدف از قیام امام حسین(ع) زنده نگه داشتن اسلام ناب و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر می باشد که این رسالت خطیر امروز بر عهده نیروی انتظامی گذاشته شده است.
این مقام ارشد پلیسی، یگان امداد را دست محکم و مقتدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دانست وگفت: شما زحمت کش های نیروی انتظامی در خط مقدم مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی هستید و امیدوارم خداوند توفیق خدمتگزاری به شما را اعطاء کند.

ساراپیرانه

انتهای پیام/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.