منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷                                 ساعت:  ۱۲:۵۴ ب٫ظ      
رئیس اداره ارشاد ری:

مهمترین راه برون رفت از معضلات، استفاده از ظرفیت فرهنگ و هنر است

نشست کمیته فرهنگی کمیسیون پدافند غیر عامل شهرستان ری «مبارزه با قاچاق کالا و ارز» و «پیشگیری از اعتیاد» در مجتمع فرهنگی هنری شیخ ابوالفتوح رازی برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، «سید حسن صفوی» در این نشست بر لزوم توجه بیش از پیش به حوزه فرهنگ و هنر و بهره گیری از ظرفیت اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه برای نهاینه شدن حمایت از تولید داخلی، مضرات استفاده از کالای قاچاق بر اقتصاد کشور و پیشگیری از معضلات اجتماعی  تأکید کرد.

وی افزود: مهمترین راه برون رفت از شرایط تحمیل شده توسط بیگانگان بر بدنه اقتصاد و اجتماع، تقویت حوزه فرهنگ و بهره گیری از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه است تا با آگاهی بخشی جامعه، ظرفیت های داخلی تقویت و از بروز معضلات جلوگیری شود.

دبیر کمیته فرهنگی کمیسیون پدافند غیر عامل شهرستان ری یادآور شد: در سال گذشته، هنرمندان و اصحاب فکر و اندیشه با تولید محتوا، طرح های گرافیکی، موشن گرافیک و مسابقات فرهنگی با کمک ارزشمند خبرنگاران رسانه های جمعی، نقش مؤثری در حوزه پدافند غیر عامل ایفا کردند و امسال نیز برنامه های جدیدی در دست اقدام است.

در نشست یادشده، مسئولان دبیرخانه کمیسیون های «پدافند غیر عامل» و «مبارزه با قاچاق کالا و ارز» فرمانداری شهرستان ری نیز در سخنانی با اشاره به شرح وظایف مصوب، بر هم افزایی ظرفیت تمامی ادارات و نهادها در این حوزه تأکید کردند.

در این نشست مقرر شد؛ جشنواره فرهنگی توسط ادارات آموزش و پرورش به صورت مجازی و حضوری، نشست تخصصی با حضور کارشناسان امر ویژه اولیای دانش آموزان مدارس، اکران طرح های تبلیغی توسط شهرداریها و بخشداری ها و تولید محتوا برای اقشار مختلف مردم انجام شود.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.