منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵                                 ساعت:  ۱۱:۵۳ ق٫ظ      

مقابله جدی پلیس امنیت اقتصادی با احتکار

سرهنگ گودرزی، گفت: با توجه به شرایط موجود به دلیل تحریمها و شیوع بیماری کرونا، پلیس امنیت اقتصادی به جد با احتکار مقابله می‌کند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،  صبح امروز ۱۵ مهر ۱۳۹۹ سرهنگ علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت در نشست خبری با اصحاب رسانه در رابطه با  کشف یک محموله قاچاق تنباکو درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در جهت چاره اندیشی فرماندهی تهران بزرگ یکی از وظایف محول‌شده به پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ساماندهی و سرکشی از انبارها مخصوصاً انبارهای جنوب شهر تهران است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ افزود: بیش از هزار و ۸۰۰ انبار در جنوب تهران وجود دارد، در یکی دو روز گذشته همکاران من انبار بزرگی را که محل دپوی تنباکوی خارجی بود  کشف کردند.

وی خاطرنشان کرد: انبارمذکور حاوی ۹ هزار  و ۵۰۰ کارتن تنباکوی قاچاق دپو شده و تاریخ مصرف گذشته ساخت کشور اردن بود.

این مقام انتظامی افزود: در بررسی اسناد مشخص شد حدود چهار هزار و ۷۵۰ کارتن به دلیل نوسانات قیمت ارز عرضه شده که مقادیر زیادی از آنها جمع‌‌آوری و عودت شده و مقادیر باقیمانده نیز در حال جمع‌آوری است.

گودرزی با بیان اینکه ارزش محموله مکشوفه ۲۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است،گفت: در این رابطه یک نفر بازداشت شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری ۹۰ نفر از دلالان ارزی، عنوان کرد: ۱۰ نفر از آن ها سرشبکه هایی بودند که در فضای مجازی فعالیت می‌کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی درباره اقدامات این پلیس در مقابله با دلالان ارزی،  تصریح کرد: مقابله با دلالان ارزی چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی ادامه دارد و حتی با دلالانی  که با تشکیل معاملات فردایی اقدام به اخلال در نظام اقتصادی می‌کنند، برخورد می‌کنیم.

این مقام انتظامی متذکر شد: با توجه به شرایط موجود به دلیل تحریمها و شیوع بیماری کرونا، پلیس امنیت اقتصادی به جد با احتکار مقابله می‌کند.

ساراپیرانه

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.