منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶                                 ساعت:  ۱۱:۳۳ ب٫ظ      

مطالبه حل معضلات ترافیکی شهرک صنعتی شمس آباد

حشمت اله عسگری، گفت:رفع مشکل راه دسترسی و حل معضلات ترافیکی شهرک صنعتی شمس اباد از مطالبات مهم مورد توجه صنعتگران این شهرک است و با پیگیری های صورت گرفته راه دوم دسترسی شهرک با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در حال اجرا بوده و جهت رفع مشکل ترافیکی نیز با پیگیری صورت گرفته از طریق پلیس راهور و سایر دستگاههای ذیربط اقدامات ترافیکی مورد نیاز به زودی اجرا خواهد شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حشمت اله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با موضوع رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شمس آباد شهرستان ری گفت:تعداد ۱۴۵ واحد صنعتی راکد در استان تهران از ابتدای سال جاری فعال شده اند و حل مشکل واحدهای تولیدی راکد به صورت جدی در دستور کار ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قرار دارد.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران، ادامه داد:رفع مشکلات زیرساختی شهرک های صنعتی استان بویژه شهرک صنعتی شمس آباد به عنوان قطب تمرکز صنعت کشور از اولویت های تصمیم گیری در سطح استان است.

 

عسکری، افزود:رفع مشکل راه دسترسی و حل معضلات ترافیکی شهرک صنعتی شمس آباد از مطالبات مهم مورد توجه صنعتگران این شهرک است و با پیگیری های صورت گرفته راه دوم دسترسی شهرک با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در حال اجرا بوده و جهت رفع مشکل ترافیکی نیز با پیگیری صورت گرفته از طریق پلیس راهور و سایر دستگاههای ذیربط اقدامات ترافیکی مورد نیاز به زودی اجرا خواهد شد.

 

وی، بیان کرد: رفع مشکل آب پایدار شهرک صنعتی شمس آباد از دیگر مسایل مهم مورد درخواست صنعتگران است و برنامه ریزی لازم برای تامین آب بلند مدت شهرک در دست اقدام است و ظرف دوسال آتی ۳۰۰ لیتر آب بر ثانیه به شهرک منتقل خواهد شد و خط انتقال آن به طول ۴۲کیلومتر در دست اجرا می باشد.

 

ایشان، تاکیدکرد: در حال حاضر میل به سرمایه گذاری در استان تهران زیاد است و با کمبود زمین مورد نیاز در سطح شهرک های صنعتی مواجه ایم.

 

حشمت اله عسگری، اشاره کرد: کار تعیین تکلیف ۷۴۰ قطعه از زمین های بلاتکلیف شهرکها که مدتها بلااستفاده مانده بود در دستور کار قرار گرفته و در قالب هیات های داوری و جلسات متعدد به زودی تعیین تکلیف گردیده و در اختیار کسانی که اهلیت سرمایه گذاری را دارند قرار خواهد گرفت.

 

معاکن هماهنگی امور اقتصادی ، گفت: علاوه بر تعیین تکلیف این اراضی اقدامات مقدماتی لازم برای افزایش ۳هزار هکتار زمین به شهرک های صنعتی استان در دستور کار قرار داده ایم که توسط دستگاههای ذیربط در حال پیگیری می باشد.

ساراپیرانه
منبع:پایگاه_اطلاع_رسانی_ری
انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.