منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲                                 ساعت:  ۳:۴۷ ب٫ظ      
فرماندار ری:

مطالبات مردمی در بارگذاری‌های شهرستان ری باید مدنظر باشد

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: با وجود ظرفیت‌های این شهرستان، در بارگذاری‌های صورت گرفته سرانه ها دیده نشده که بایستی در این حوزه منافع عمومی و مطالبات مردمی مدنظر قرار گیرد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حسین توکلی کجانی روز پنجشنبه در جلسه شورای اسلامی شهرستان ری اظهار داشت: در ماه های آینده یک درصد به میزان تخصیص اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده شهرها و روستاها اضافه خواهد شد که بایستی از این ظرفیت برای پیشرفت و پویایی شهرها و روستاهای شهرستان ری استفاده کرد.

معاون استاندار تهران تاکید کرد: با همدلی مجموعه حاکمیتی و نمایندگان مردم در نهاد شورای اسلامی می‌توان مسائل و موضوعات شهرستان ری را برطرف کرد.

وی افزود: شایسته است دوره ششم شوراهای اسلامی با ترسیم و تدوین تقویم کاری و با بهره گیری از ظرفیت های علمی و تخصصی در رفع مسائل و مشکلات شهرستان ری برنامه ریزی و تلاش کند.

این مسئول خاطرنشان کرد: شورای اسلامی شهرستان ری وظیفه سنگینی در صیانت از جایگاه شورا دارد و در این راستا برگزاری آموزش های لازم در حوزه شوراهای اسلامی شهر و روستا می‌تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

توکلی کجانی ادامه داد: کسب مقام برتر در جشنواره شهید رجایی در دومین سال متوالی حاصل تلاش و همدلی مجموعه شهرستان ری بوده و شوراهای اسلامی نیز در کسب این موفقیت نقش داشتند.

وی تاکید کرد: اگر به دنبال ایجاد زیرساختی در شهرستان ری هستیم باید فرآیند صدور مجوزها تسریع و طرحی فرامنطقه ای باید در ری ایجاد شود تا مردم سایر مناطق تهران برای استفاده از آن به خطه بیایند.

فرماندار: مطالبات مردمی در بارگذاری‌های شهرستان ری باید مدنظر باشد

همچنین در این جلسه از پژمان پشتام عضو تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان که در رقابتهای جهانی نروژ به مدال برنز دست یافت قدردانی شد. سومین جلسه شورای اسلامی شهرستان ری با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، جعفر شربیانی رئیس شورای اسلامی شهرستان ری، علوی عضو شورای اسلامی تهران – ری و تجریش و سایر اعضا در محل دفتر شورای اسلامی شهرستان روز پنجشنبه برگزار شد.

شهرستان ری با یک میلیون نفر جمعیت و پنج بخش و ۶ شهر در جنوب تهران واقع شده است.

 

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.