منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸                                 ساعت:  ۸:۴۶ ق٫ظ      

مسئولین اشتباه خودرا بر گردن مردم نیندازند

احمد بیگدلی در خصوص اینکه در بحث مبارزه با ویروس منحوس کرونا شعارگونه و فقط بر اساس موج سازی رسانه ای عمل نمودیم، گفت: مردم ما همان مردم اوایل انقلاب هستند که ۸ سال تمام پیر، جوان، کودک و بزرگ پای نظام ایستادند. مسئولان اشتباه خودرا به گردن مردم می اندازند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،احمد بیگدلی” عضو کمیسیون اجتماعی” در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در تبیین لایحه  اقدامات  برخورد با کسانی که در تعطیلی دوهفته ای به علت شیوع بالای کرونا دچار آسیب جدی اقتصادی می شوند، اظهارداشت: نیاز به لایحه ندارد. بر اساس مسئولیتی که حاکمیت و دولت ها دارا هستند در زمانی که بیماری در کشور اپیدمی می گردد؛ در قبال مردم وظایفی را دارند که مشکلات اجتماعی و اقتصادی آن ها را مرتفع گردانند.

نماینده مردم زنجان در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه  چه راهکارهایی را برای مقابله با آن پیشنهاد می کنید، بیان کرد: در اوایل ورود ویروس کرونا به کشور طرح سه فوریتی را مجلس ارائه داد و پیشنهاد تعطیلی کشور را به مدت یک ماه دادیم اما قبول واقع نشد و اکنون به این نتیجه رسیده اند که کشور را تعطیل کنند. که کار از کار گذشته است.

وی ، اشاره کرد: افرادی که در ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند توجیه پذیر نبوده و احساس می کنند که همه مسائل را تجزیه و تحلیل کرده  و همه چیز دان هستند و بحث منیت در کار است.

احمد بیگدلی در مورد اینکه ۹ ماه است مردم با ورود بیماری کرونا با مشکلات اقتصادی و اجتماعی دست و پنجه نرم می کنند، اشاره کرد: در این خصوص شعارگونه و فقط بر اساس موج سازی رسانه ای عمل نمودیم. مردم ما همان مردم اوایل انقلاب هستند که ۸ سال تمام پیر، جوان، کودک و بزرگ پای نظام ایستادند. مسئولان اشتباه خودرا به گردن مردم می اندازند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس دهم در پایان، گفت: اگر یک چهارم هزینه ای را که از صندوق توسعه ملی با اجازه رهبر انقلاب برداشت کردند را به کسانی که از درآمدهای پایین برخوردار بودند، پرداخت می کردند تا به محیط کارشان نروند؛ تا کنون ریشه کرونا جمع شده بود.

ساراپیرانه

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.