منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۱/۲۲                                 ساعت:  ۶:۰۳ ب٫ظ      

مراسم یوم الله ۲۲ بهمن پایتخت، در کمال امنیت و آرامش برگزار شد

سردار حسین رحیمی، گفت: حول قوه الهی و با هماهنگی ها و تدابیر صورت گرفته مراسم یوم الله ۲۲ بهمن امسال در پایتخت در کمال امنیت، آرامش برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه مانند چهار دهه گذشته مردم گرانقدر ایران اسلامی نشان دادند که همچنان به آرمان های امام راحل خود پایبند هستند و همواره گوش به فرمان رهبر عالیقدر خود می باشند، بیان داشت: به حول قوه الهی و با هماهنگی ها و تدابیر صورت گرفته مراسم یوم الله ۲۲ بهمن امسال در پایتخت در کمال امنیت، آرامش برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه راهپیمایی خودرویی و موتوری با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در نوع خود اقدامی بی سابقه و نو بود، عنوان داشت: با تدابیر صورت گرفته تلاش کردیم که علیرغم حضور حجم انبوه موتور سیکلت سواران و خودرو های دیگر مشکل ترافیکی و حادثه ای دراین زمینه را شاهد نباشیم.

رئیس پلیس پایتخت خاطر نشان کرد: برای برگزاری این مراسم باشکوه و بزرگ از چند روز قبل تدابیر لازم اندیشیده شد و با هم افزایی و با استفاده از همه ظرفیت های موجود تلاش کردیم که این مراسم در اوج امنیت و آرامش و نظم و انضباط ترافیکی انجام شود.

وی با اشاره به اینکه امنیت و آرامش امروز ما به برکت ایثار و مجاهدت های بزرگ مردانی چون شهید سلیمانی سردار دلهاست، افزود: نیروی انتظامی همواره خود را خادم و خدمتگزار مردم می داند و در این مسیراز هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد ورزید.

 

منبع: پایگاه خبری پلیس

ساراپیرانه

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.