منتشر شده در :  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱                                 ساعت:  ۲:۳۷ ب٫ظ      
خبر خوب شهردار منطقه ۲۰ به زائران حضرت عبدالعظیم(ع)

محل پارک خودرو در شب‌های قدر را پیش از حرکت از منزل مشخص کنید

شهردار منطقه ۲۰ گفت: زائران عزیز می توانند از منزل آخرین وضعیت پارکینگ‌ها را پیگیری کنند. اپلیکیشن بی‌پارک برای سیستم‌های عامل اندروید، IOS و وب طراحی شده که در پارک کردن خودرو به زائران کمک شایانی می‌کند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، با اشاره به برنامه های لیالی قدر در حرم حضرت عبدالعظیم علیه السلام و سیستم پارک خودرو ها اظهار داشت: با توجه به سیل عظیم مشتاقانی که در شب‌های قدر برای مناجات و نیایش به مضجع حضرت عبدالعظیم(ع) مشرف می‌شوند، کمیته پشتیبان را طراحی کردیم تا به زائران ارائه خدمات کنند.

شهردار منطقه ۲۰ عنوان کرد: این کمیته علاوه بر پشتیبانی، بحث سرویس‌دهی در خصوص پارک خودرو را هم به زائران ارائه دهند. تیم‌های نظافت و آماده‌سازی محل استقرار تعریف شده‌اند.

وی ادامه داد: توصیه ما به زائران این است که از وسایل حمل و نقل عمومی به حرم حضرت عبدالعظیم(ع) مشرف شوند. امسال تصمیم گرفته شد که پیرامون حرم فضاهایی برای پارک خودرو در نظر گرفته شده است.

افشار گفت: زائران عزیز می توانند از منزل آخرین وضعیت این پارکینگ‌ها را پیگیری کنند. اپلیکیشن بی‌پارک برای سیستم‌های عامل اندروید، IOS و وب طراحی شده که در پارک کردن خودرو به زائران کمک شایانی می‌کند.

شهردار منطقه ۲۰ بیان داشت: زائران عزیز می‌توانند این نرم‌افزار را از google play و کافه بازار دانلود کنند. از محاسن این نرم‌افزار این است که کوتاهترین و سریعترین مسیر را برای زائران مشخص می‌کند.

افشار در پایان خاطرنشان کرد: زائرانی که از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند هم هزینه پارک نمی‌دهند و خودروی آن‌ها نیز به محض پارک کردن در پارکینگ، بیمه می‌شود. هم‌چنین ادعیه مورد نیاز از جمله جوشن کبیر نیز بر روی این نرم‌افزار نصب شده است و نقشه‌های مسیرهای دسترسی به حرم نیز به صورت گسترده بین زائران توزیع می‌شود تا دیگر مشکلی پیش نیاید.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.