منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷                                 ساعت:  ۳:۱۹ ب٫ظ      

محل شعبه اخذ رای طبق پروتکل‌های بهداشتی انتخاب می‌شود

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: محل شعبه‌های اخذ رای بر اساس پروتکل‌های بهداشتی و در راستای حفظ سلامت مردم انتخاب خواهد شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حسین توکلی کجانی روز دوشنبه در جلسه مشترک هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان ری اظهار داشت: با تدبیر ستاد انتخابات کشور و با توجه به شرایط کرونایی امکان ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شهرها و روستاها از طریق سه روش غیرحضوری فراهم شد که نقش بسزایی در اجرای مطلوب روند ثبت نام از داوطلبین داشت و همچون فرایند ثبت نام، بایستی شرایط تبلیغات و اخذ رای نیز بر اساس شرایط کرونایی و پروتکل های بهداشتی فراهم شود.

رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان ری خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی بیماری کرونا، کاندیداها تبلیغات خود را در زمان مقرر با رعایت چارچوب ابلاغی انجام دهند که البته بایستی برای آگاه سازی، پیشگیری از تخلفات و نظارت بر نحوه تبلیغات برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

وی اضافه کرد: با تشکیل کمیته بهداشت ستاد انتخابات شهرستان ری، در شناسایی و انتخاب محل شعب اخذ رای، مکان هایی مناسب که دارای سیستم تهویه هستند و محوطه های باز در اولویت قرار دارد که بر اساس پروتکل های بهداشتی و در راستای حفظ سلامت مردم انتخاب خواهد شد.

این مسئول یادآور شد: تاکید مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید بر این است که انتخاباتی پرشور، سالم و در امنیت کامل برگزار شود و همه ما در تحقق این امر و مشارکت حداکثری در انتخابات مسئولیت داریم.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و تیره های عشایری روز ۲۸ خرداد همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و میاندوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری برگزار می شود.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.