منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶                                 ساعت:  ۶:۵۳ ب٫ظ      

مبارزه نیروی انتظامی، سپاه ، ارتش و نیروهای مخلص بسیجی با مخلان نظم و امنیت/ صلابت ایران اسلامی

سردار نوریان، گفت: نیروی انتظامی در کنار ارتش مقتدر، سپاه قدرتمند و نیروهای مخلص بسیجی در راه مبارزه با موادمخدر، مبارزه با ناامنی ها و مخلان امنیت در حال فعالیت است و کارنامه درخشانی در این راه دارد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سردار “احمد نوریان” شب گذشته در هیئت پیروان کربلاشهرری با حضور در مراسم گرامی داشت شهدای نیروی انتظامی در شهرری و یکی از شهدای سرشناس این منطقه شهید “کاظم نجفی رستگار” که از مخلصین دفاع مقدس بود و در عملیات بدر به شهادت رسید، ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، گفت: امشب همه ما در این محفل که به نام و یاد شهدای عزیز است، گرد هم جمع شده ایم.

سردارنوریان  با اشاره به تحمیل جنگ ۸ ساله و افتخاراتی که نصیب ملت ما شد، بیان کرد:  در  ۸ سال دفاع مقدس، بالغ بر ۲۲۰ هزار شهید در این راه تقدیم نظام و انقلاب کردیم.

این مقام انتظامی با اشاره به شهادت رسیدن ۳۰۰هزار نفر از مسلمانان در جنگ بوسنی و اینکه  صرب ها با وجود نظارت سازمان ها و مجامع بین المللی به این افراد حمله ور شدند، تاکیدکرد: ۱۲ هزار نفر از مردهای مسلمان را در مقابل همسران و فرزندانشان سر بریدند؛ جوانان فاجعه ای که در بوسنی اتفاق افتاد را مطالعه کنند و ببینند که چه بلایی بر سر مسلمانان آوردند.

معاون اجتماعی ناجا با اشاره به بخش هایی که قبل از انقلاب از خاک و اراضی ایران جدا شده بود، گفت: ۲۰۵ سال پیش آذربایجان و گرجستان در زمان فتحعلی شاه از خاک کشور جدا شدند و ۱۹۰ سال گذشته نیز نخجوان و ارمنستانی که اکنون بر سر آن جنگ آغاز شده از اراضی کشور جدا شدند، همچنین ۱۶۱ سال پیش افغانستان و ۱۳۷ سال گذشته ترکمنستان، قرقیزستان و ازبکستان از تمامیت ارضی ایران جدا شدند.

وی ادامه داد: مجمع الجزایر بحرین به همراه ۳۳ جزیره در سال ۱۳۵۰ در زمان محمد رضا شاه پهلوی و شهر بندری فیروزه در زمان قبل از انقلاب از ایران جدا شدند، اما در ۸ سال جنگ تحمیلی جوانان ما اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک این کشور به دست دشمن بعثی بیفتد.

نوریان با بیان اینکه ۷۲ نفر از نیروهای انتظامی آن زمان در مرزهای کشور به شهادت رسیدند، بیان داشت: در مسیر اهواز_خرمشهر تمام نیروهای پاسگاه مرزی در مقابل دشمن مقاومت کردند و به شهادت رسیدند، ۴۰ گردان از ژاندارمری به جبهه های حق علیه باطل اعزام شدند، نیروی شهربانی تیپ ایثار و همچنین نیروهای کمیته تیپ موسی بن جعفر(ع) و قوامین را تشکیل دادند و در آستانه عملیات کربلای ۵ نیز تیپ روح الله تشکیل شد.

سخنگوی ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی در کنار ارتش مقتدر، سپاه قدرتمند و نیروهای مخلص بسیجی در راه مبارزه با موادمخدر، مبارزه با ناامنی ها و مخلان امنیت در حال فعالیت است و کارنامه درخشانی در این راه دارد، اظهار داشت: امام خمینی (ره) در بیاناتی فرمودند که همه می دانند که ما شروع کننده جنگ نبودیم و برای حفظ موجودیت در جهان اسلام از خود دفاع کردیم.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب (حفظه الله علیه) در خصوص جنگ تحمیلی، افزود: حضرت آقا فرمودند ۸ سال مقاومت کردیم به طوریکه دشمن یک قدم نتوانست به جلو گام بردارد و این صلابت و بزرگی و عظمت ایران اسلامی است.

این مقام انتظامی با اشاره به نظرات تئوریسین های آمریکایی بیان داشت: آن ها مدعی هستند که هیچ کسی نمی تواند به ایران حمله کند چرا که ایران یک دولت نیست بلکه یک ملت است. در این جا عظمت کار حاج قاسم سلیمانی بر همگان روشن می شود، او به عنوان نماد مقاومت و به عنوان کسی است که پرچم عزت مسلمانان و اسلام را در منطقه بالا برد. ما ملتی هستیم که انقلاب خود را به جهان صادر کردیم و مظلومیتمان را در جنگ تحمیلی ثابت کردیم و پرده از چهره کریه استکبار کنار زدیم.

سردار نوریان تصریح کرد: در فتنه سال ۸۸، ۸ ماه برابر فتنه ای که عوامل داخلی به پشتوانه قدرت ها ایجاد کردند مقتدرانه ایستادیم که در ادامه دشمنان نتوانستند به هدف خود برسند و در نهایت نیز آثار آن در منطقه بروز کرد و جبهه مقاومت شکل گرفت.

معاون اجتماعی ناجا با بیان اینکه رمز پیروزی ما در جنگ این بود که آنچه که در توان ما است خالصانه انجامش دهیم و کار را به خدا واگذار کنیم، بیان کرد: عده ما در جنگ تحمیلی بسیار اندک بود، بیش از ۳۳ کشور دشمن بعثی را از نظر مالی و تجهیزات حمایت همه جانبه کردند. کسانی که در جنگ حضور پیدا کردند، مومن واقعی بودند و آنچه که در توانشان بود را در طبق اخلاص گذاشتند. به فرموده امام خمینی (ره) ما مامور به تکلیف بودیم نه نتیجه که در نهایت نیز خداوند هم ما را کمک کرد.

این مقام ارشد انتظامی به وضع موجود در کشور اشاره کرد و گفت: این مرحله که از حساس ترین مراحل نظام اسلامی است را با عنایت خداوند پشت سر خواهیم گذاشت که این وعده حق الهی است. گفتنی است در پایان این مراسم از تعدادی خانواده های شهدای معزز و گرامی جنگ تحمیلی و مدافعان حرم تقدیر و تجلیل شد.

ساراپیرانه

انتهای پیام/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.