منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵                                 ساعت:  ۱۰:۰۴ ب٫ظ      

فعالیت های قرآنی و فرهنگی محور برنامه ها قرار گیرد

دکتر توکلی، بیان کرد: متولیان امر فعالیت های قرآنی و فرهنگی را تقویت و محور برنامه ها و مراسمات قرار دهند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه شورای فرهنگ عمومی با تاکید بر تقویت حوزه های قرآنی در شهرستان ری اظهار داشت:موضوع اُنس با قرآن یکی از اولویت هایی است که در شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری پیگیری و در دستور کار قرار دارد.

 

 

وی ، تاکیدکرد: شهرستان ری با وجود حرم مطهر حضرت عبدالعظیم (ع)، بقاع متبرکه و اساتید برجسته قرآنی ظرفیت های فراوانی در حوزه های دینی و قرآنی دارد که با استفاده از این ظرفیت ها می توان عنوان شهر قرآنی را برای این شهرستان بدست آورد.

 

 

فرماندار شهرستان ری، توضیح داد: طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص قرار گرفتن مهدکودک ها زیر نظر آموزش و پرورش، میتوان زمینه تحقق سیاست های قرآنی را با هدف گذاری مناسب در سطح مهدکودک ها فراهم کرد.

 

 

دکتر توکلی کجانی، افزود: مساجد از مهمترین مکان های ترویج امور قرآنی است که با توجه به شرایط کنونی با رعایت پروتکل های بهداشتی می توان از ظرفیت مساجد برای محافل انس با قرآن استفاده کرد.

 

معاون استاندار تهران، یادآورشد: متولیان امر فعالیت های قرآنی و فرهنگی را تقویت و محور برنامه ها و مراسمات قرار دهند.

 

ایشان، توضیح داد: با توجه به روند کاهش شیوع بیماری کرونا، رعایت تمامی دستورالعمل های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و پروتکل های بهداشتی در برنامه ها و مراسمات پیش رو ضروری و حائز اهمیت است تا روند کاهش ابتلا به این بیماری تا بازگشت شرایط عادی استمرار داشته باشد.

 

ساراپیرانه
منبع: پایگاه_اطلاع_رسانی_ری
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.