منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷                                 ساعت:  ۱۲:۳۴ ب٫ظ      

فرماندار ویژه شهرستان ری نشان عالی کشوری را دریافت کرد

فرماندار ویژه شهرستان ری در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان تهران به عنوان برترین مدیر نمونه و برگزیده استان؛ از استاندار تهران لوح تقدیر دریافت کرد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، عصر سه شنبه در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان تهران از شماری از مدیران نمونه و برگزیده استان تهران که بهترین عملکرد را در سال داشتند با حضور استاندار تهران با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

بر این اساس حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری طبق ارزیابی های صورت گرفته توسط وزارت کشور در سال ۹۹، سطح عالی کشوری و رتبه اول در میان ۱۶ فرمانداری استان تهران را کسب کرد.

گفتنی است دکتر حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری در چندسال گذشته مطابق با ارزیابی های صورت گرفته از سوی وزارت کشور و استانداری تهران و در قالب برگزاری جشنواره شهید رجایی، در زمان تصدی پست بخشداری کهریزک موفق به کسب عنوان بخشدار نمونه استان تهران، در زمان تصدی پست فرمانداری ملارد عنوان فرماندار نمونه و رتبه اول استان تهران و در دوسال گذشته  بعنوان معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری حائز سطح عالی کشوری و رتبه اول در میان ۱۶ فرمانداری استان تهران شده است.

 

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.