منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴                                 ساعت:  ۱۰:۴۰ ب٫ظ      

فراخوان ارائه طرح خلاقانه ترویج نماز در شهرستان ری

فرماندارشهرستان ری، مطرح کرد: ضرورت فراخوان ارائه طرح خلاقانه ترویج نماز در شهرستان ری؛ اشاعه فرهنگ نماز وظیفه ای همگانی است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه شورای اقامه نماز با اشاره به لزوم توجه به فرهنگ اقامه نماز اظهار داشت:دشمن برنامه ریزی دقیقی برای ضربه زدن به مقوله نماز در برهه های مختلف داشته است که می بایست توجه به اقامه نماز مورد توجه جدی قرار گیرد.

 

 

وی، توضیح داد: اشاعه فرهنگ نماز وظیفه ای همگانی است زیرا نماز دارای ابعاد مختلف شخصی و فردی و همچنین اجتماعی است که بایستی برنامه ریزی دقیقی در سطح شهرستان برای این موضوع مهم داشته باشیم.

 

 

معاون استاندارتهران ، تشریح کرد:طبق فرمایش مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگی باید تولید محتوا داشته باشیم که در این زمینه باید برای اقامه نماز و ترویج آن هدف گذاری صورت گیرد و همچنین فراخوان طرح خلاقانه ترویج نماز در سطح شهرستان انجام شود.

 

دکتر توکلی، یادآورشد: در شهرستان ری چندین شهرک صنعتی با چندین هزار نیروی کار فعالیت می کنند که می بایست پخش اذان در این شهرک ها مورد توجه قرار گیرد.

 

 

فرماندار ویژه ری، تاکیدکرد: سیما و وضعیت ظاهری نمازخانه ادارات و کارخانه های سطح شهرستان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در این راستا همه دستگاه ها در زمینه تامین هزینه و اعتبارات بایستی همراهی لازم را داشته باشند.

ساراپیرانه
منبع:فرمانداری_ویژه_ری
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.