منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۱/۱۰                                 ساعت:  ۸:۲۱ ب٫ظ      

عزم جزم سپاه در جهت رفع موانع تولید در شهرک صنعتی شمس آباد

سرهنگ خداداد کاشفی “فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)” در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری اظهار داشت: در حوزه استحفاظی سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) که شامل باقرشهر، کهریزک، قلعه نو و حسن آباد می‌شود، مشکلات متعددی در حوزه‌ی آب و فاضلاب، بهشت زهرا، مرکز دفن زباله آرادکوه و… وجود دارد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سرهنگ خداداد کاشفی “فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)” در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری اظهار داشت: در حوزه استحفاظی سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) که شامل باقرشهر، کهریزک، قلعه نو و حسن آباد می‌شود، مشکلات متعددی در حوزه‌ی آب و فاضلاب، بهشت زهرا، مرکز دفن زباله آرادکوه و… وجود دارد.

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) توضیح داد: مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بسیاری از شرکت‌ها به ما مراجعه کرده و در مورد مشکلات متعددی که گریبان‌گیر ایشان شده است، طرح مسئله کردند و تاکید داشتند که با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری اگر موانع رفع گردد؛ می‌توانند تا دوبرابر جهش تولید را تحقق بخشند.

وی، تشریح کرد: با پیگیری‌های مستمر سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، رئیس محترم مجلس شورای اسلامی در جریان مشکلات شهرستان ری و شهرک صنعتی شمس آباد قرار گرفته و باتوجه به اهمیت موضوع، روحیه جهادی و دغدغه‌مندی دکتر قالیباف در حوزه انتخابی خود، ایشان در جهت رفع موانع به‌صورت سرزده در شهرک صنعتی شمس آباد حضور یافتند.

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) تاکیدکرد: در حاشیه این بازدید مشکلات شهرک صنعتی شمس آباد اعم از ترفیک ورودی شهرک، بیمه، آب و برق، ارزش افزوده، مالیات و… مورد بررسی قرار گرفت.

سرهنگ کاشفی خاطر نشان کرد: در راستای این بازدید، مقرر گردید که دو کارگروه که یک کارگروه برای رفع موانع شهرک صنعتی شمس آباد و دیگری به جهت حل مشکلات شهرستان ری، با هدف بررسی مشکلات و ارائه راهکار تشکیل شود تا در جهت تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری شاهد حل مشکلات، شکوفایی و جهش تولید در این منطقه باشیم.

 

ساراپیرانه

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.