منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴                                 ساعت:  ۷:۵۴ ق٫ظ      

عدم کارایی دولت از عوامل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم می باشد

نماینده مردم خلخال و کوثر در دوره دهم مجلس شورای اسلامی، گفت: از علل گرانی تحریم ها، سوء مدیریت داخلی و عدم کارایی دولت می باشد .

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، بشیر خالقی” نماینده مردم خلخال و کوثر” در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تهران نیوز در تشریح علل تورم و مشکلات اقتصادی مردم، اظهارداشت: بایستی تمام سیستم ها اعم از مقننه و مجریه و قضائیه هماهنگ عمل نمایند و تقصیرات را بر گردن ارگانی خاص نیندازیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان دوره دهم مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: عده ای در مجلس یازدهم برای پاسخگویی به راه حل مسائل درصدد دنبال یافتن مقصر می باشند. نباید بین خودمان اشداء باشیم و بایستی مهربان تر رفتار نماییم.

این نماینده مجلس، تصریح کرد: تجربه نشان داده که هر زمان که مشکلی برای این مملکت پیش آمد، مردم در صحنه حضور یافتند. مجلس عصاره ملت و یکی از وظایف آن قانون گذاری است. بخاطر ملت و انقلاب نماینده شده ایم و باید عمل و گفتار یکی باشد.

خالقی، افزود: از علل گرانی تحریم ها، سوء مدیریت داخلی و عدم کارایی دولت می باشد . از کادر درمان و پرستاری کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم که هر چه سریعتر و سربلند از دوران کرونا عبور نماییم.

ساراپیرانه

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.