منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱                                 ساعت:  ۸:۳۸ ب٫ظ      

طرح ظفر۷ کلید خورد/ کشف ۲ تن و۱۹۴ کیلوگرم اتواع موادمخدر

سردار رحیمی در حاشیه طرح ظفر از انهدام ۶ باند مهم توزیع کننده موادمخدر و کشف ۲ تن و ۱۹۴ کیلوگرم از انواع موادمخدر خبرداد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، صبح امروزدوشنبه۲۱ مهرماه ۱۳۹۹سردار “حسین رحیمی” در حاشیه برگزاری هفتمین نمایشگاه طرح ظفر که با حضور مجمع نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح ۱۹۶ حکم قضائی برای دستگیری قاچاقچیان عمده و خرده فروشان موادمخدر در سطح پایتخت به مرحله اجرا درآمد .

وی افزود: طی ۷۲ ساعت گذشته ۶ باند مهم توزیع کننده موادمخدر شناسایی و منهدم شدند و همچنین در این رابطه ۲ تن و ۱۹۴ کیلوگرم از انواع موادمخدر کشف شد.

سردار رحیمی با بیان دستگیری ۲۴ قاچاقچی عمده فروش موادمخدر، افزود: هزار و ۲۶۳ خرده فروش موادمخدر نیز در این مرحله از طرح ظفر دستگیر و تعداد زیادی از منازلی که محل خرید و فروش موادمخدر بودند، شناسایی و ۱۱ باب از این منازل نیز پلمب شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: ۱۱ نفر از اوباش که در امر توزیع و فروش موادمخدر فعالیت داشتند، دستگیر و ۳۸ دستگاه خودرو و موتورسیکلت از این افراد نیز توقیف شد.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال تا به امروز حدود ۱۷ تن موادمخدر در سطح شهر تهران بزرگ کشف شده است، افزود: یکی از باندهای توزیع موادمخدر بزرگ توانسته بود ۷۴۰ کیلوگرم انواع موادمخدر مکشوفه را وارد پایتخت کند که با هوشیاری ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب، ۴ نفر از اعضای اصلی این باند دستگیر شدند و در مجموع نیز تا به امروز ۱۷ باند توزیع کننده موادمخدر منهدم شدند.

سردار رحیمی ادامه داد : اعضای باند دیگری که ۲۱۰ کیلوگرم انواع موادمخدر را وارد پایتخت کرده بودند در عملیاتی توسط ماموران مبارزه با موادمخدر پایتخت دستگیر شدند.

وی درباره هجمه های وارد شده به نیروی انتظامی در پی گرداندن اوباش در سطح شهر و برخورد نیروی انتظامی با آنها اظهار داشت: ذات اوباش گری، گردن کلفتی، عربده کشی، قداره بندی، اخاذی از مردم یک محل و دست درازی به نوامیس مردم است.

این مقام انتظامی گفت: ما مجرمان زیادی را بازداشت می کنیم، اما برای آن‎ها چنین کاری نمی کنیم، با اوباشی که در یک محله به نوامیس مردم تعرض و از تعدادی از مغازه ها و افراد محل باجگیری می کند، قداره در دست دارند، خودرو و مغازه ها را منهدم می کنند، نمی توان با آنها برخوردی مانند یک سارق داشت.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان داشت: اسیر جوسازی ها و فضا سازی ها نخواهیم شد، برخی ها می خواهند خود را مطرح کنند و برخی نیز ادای روشن فکری در می آورند؛ اما مسئولیت ما برقراری امنیت و برخورد با افرادی است که گردن کلفتی کرده و به حقوق و حریم مردم دست درازی می کنند ،لذا در این رابطه کوتاه نخواهیم آمد و متعرضان به حقوق شهروندی با شدیدترین برخورد پلیس مواجه خواهند شد.

سردار رحیمی ادامه داد: دستگاه محترم قضائی در این رابطه همکاری بسیار خوبی با ما دارد و ان‌شاءالله در مواردی که منجر به اخلال نظم عمومی و امنیت جامعه می شود، دچار فضا سازی نخواهیم شد و کارخود را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

وی در خصوص فیلم های منتشر شده در رابطه با تادیب اراذل و اوباش توسط ماموران پلیس در زمان چرخاندن آن ها، افزود: صراحتا به شما می گویم، زمانی که آن اراذل را در محل می چرخاندند؛ یکی از افرادی که توسط آن ها مورد تعرض قرار گرفته بود در حاشیه پیاده راه به آن ها گفت که نتیجه این همه ظلم کردن خود را دیدید؟ که در همین لحظه آن افراد اوباش شروع به فحاشی و توهین به وی کردند و در ادامه نیز مامور ما آن رفتار را انجام داد البته قبول داریم موارد باید رعایت شود.

رئیس پلیس پایتخت درباره تجمعات به وجود آمده پس از فوت محمدرضا شجریان متذکر شد: در این تجمعات به کسی تعرض نشد، برخی از افراد به دنبال بهانه و جوسازی هستند که این ها را تایید نمی کنیم.

ساراپیرانه

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.