منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۵/۲۹                                 ساعت:  ۱۰:۵۴ ب٫ظ      
مشکلات مالی

ضرورت امنیت اجتماعی توسط نیروی انتظامی

شنیده شده بعضی سلبریتی‌ها به عملکرد نیروی انتظامی برای جمع آوری اراذل و اوباش اعتراض نموده اند که بسا موجب شگفتی است و اعجاب همگان را نیز برانگیخت؛ دفاع از اراذلی که جان و نوامیس و اموال هموطنانمان را تهدید می کنند با کدامین منطق مقبول است؟

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، شنیده شده بعضی سلبریتی‌ها به عملکرد نیروی انتظامی برای جمع آوری اراذل و اوباش اعتراض نموده اند که بسا موجب شگفتی است و اعجاب همگان را نیز برانگیخت؛ دفاع از اراذلی که جان و نوامیس و اموال هموطنانمان را تهدید می کنند با کدامین منطق مقبول است؟

پلیس وظیفه شناس ما طبق ماده ۱۳ منشور حقوق شهروندی که هر شهروندی حق دارد از امنیت جانی، مالی، حیثیتی، قضایی، شغلی و اجتماعی برخوردار باشد به پاسداری از حقوق مردم برخاسته و برای حفظ امنیت و آرامش مردم به بازداشت این گونه افراد می پردازد . بنظر می رسد با رویکرد بعضی بظاهر هنرمند جای شاکی و مشتکی عوض شده است؛ اگر تصور کنیم که بعضی سیلبریتی های منتقد بجای پدر و مادری بودند که فرزند دلبندشان توسط اراذل و اوباش جراحت برداشته یا به قتل رسیده بود باز هم چنین سخن نابهنجاری را به نیروی انتظامی نسبت می دادند؟

بی تردید امنیت اساس و پایه پیشرفت همه جانبه جوامع است و هرگونه رشد و توسعه در پرتوی امنیت به بار خواهد نشست و این مهم در کشور ما اکنون توسط جوانان غیور نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با زحمت و تلاش شبانه روزی به درستی در حال انجام است و مردم قدر شناس هم بخوبی به آن واقفند . همه میدانیم کوشش و تلاش نیروی پر افتخار انتظامی هم در سراسر مرزها و هم در داخل شهرها؛ همه تلاش های فتنه انگیز دشمنان این آب وخاک مبنی بر آشوب و اغتشاش را نقش بر آب کرده و اکنون قسمتی از فرایند امنیت کشور اسلامیمان در کنار ارتش افتخار آفرین و سپاه عزیز؛ بر دوش فرماندهان و جوانان پرشور و انگیزه و حمیًت نیروی انتظامی است تا ایرانی امن را در منطقه برای همیشه داشته باشیم.

امنیت اطمینان بخش و سرور آفرین موجود، مرهون دهها بلکه صدها شهید وجانباز است که در سراسر کشور عزیزمان یاد وخاطره آنها جاودانه است . حمایت از نیروی انتظامی فداکار بی شک رعایت و تمکین به قانون در همه زمینه ها توسط هموطنان عزیز و نیز توقع برخورد جدی وبدون اغماض قوه محترم قضاییه است تا بعد از بازداشت بگونه ای با ارازل واوباش برخورد شود که دیگر شاهد حضور و زحمت چند باره برادران نیروی انتظامی در بازداشت دوباره ایشان نباشیم، انشالله…

سارا پیرانه

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.