منتشر شده در :  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲                                 ساعت:  ۹:۳۳ ق٫ظ      

شکایت ناصر محمدخانی از کارگردان سینما

ناصر محمدخانی، فوق ستاره دهه شصت باشگاه فوتبال پرسپولیس و تیم ملی درنامه‌ای خطاب به رئیس سازمان سینمایی خواستار توقیف نمایش فیلم «یادم تو را فراموش» شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، ناصر محمدخانی، فوق ستاره دهه شصت باشگاه فوتبال پرسپولیس و تیم ملی درنامه‌ای خطاب به حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی و محسن امیر یوسفی رئیس شورای صنفی نمایش خواستار توقیف و جلوگیری از نمایش فیلم “یادم تورا فراموش” شد.

اسطوره تکنیکی تاریخ باشگاه پرسپولیس در این نامه متذکر شده است که از این پس اجازه سو استفاده از حوادث تراژیک و ناخودآگاه زندگی‌اش را به سینمای ایران نخواهد داد. محمدخانی در قسمتی از این نامه خطاب به انتظامی و امیر یوسفی نوشته است: با درود و احترام. اینجانب ناصر محمدخانی که دین خود را در ۱۴سال متوالی در تمام رده‌های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان تیم ملی فوتبال به کشورم ادا کرده و افتخار آفرینی بسیاری برای مردم کشورم داشته‌ام، از فیلم “یادم تورا فراموش ” ساخته علی عطشانی شکایت دارم و از آنجا که این فیلم اشارات مستقیمی به شخصیت و حوادث تراژیک زندگی من دارد و اجحاف بسیاری در شخصیت من روا داشته و در شرف اکران است، خواهشمندم با دستورات لازمه جلوی اکران این فیلم را بگیرید. این نامه روز ۱۶ مرداد در دفتر رئیس سازمان سینمایی ثبت شده است.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.