منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۱۲                                 ساعت:  ۴:۰۹ ب٫ظ      

شهید سلیمانی مرد عمل، تدبیر، دیپلماسی بود

حجت الاسلام علی کنگرلو، گفت: شهید سلیمانی مرد عمل، تدبیر، دیپلماسی و شخصیتی که در خاورمیانه و جهان نقش مهمی داشت؛ نیز دیدگاه و نظرات او در جهان تاثیرگذار بود. در زمینه نابودی داعش، راهکارهای اساسی را پیشنهاد داده و آثار مهمی را از خود در خاورمیانه بر جای گذاشت.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حجت الاسلام علی کنگرلو، گفت: شهید سلیمانی مرد عمل، تدبیر، دیپلماسی و شخصیتی که در خاورمیانه و جهان نقش مهمی داشت؛ نیز دیدگاه و نظرات او در جهان تاثیرگذار بود. در زمینه نابودی داعش، راهکارهای اساسی را پیشنهاد داده و آثار مهمی را از خود در خاورمیانه بر جای گذاشت. حجت‌الاسلام علی کنگرلو در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز خدر تبیین مکتب سردار قاسم سلیمانی، اظهار کرد: شهید سلیمانی در مکتب اهل بیت علیهم‌السلام رشد کرد و به معنای کامل شیعه و پیرو اهل بیت علیهم‌السلام بود. در مسیرمعنویت، اخلاق و بندگی حرکت کرد. بندگی، اخلاص و اخلاق شهید سلیمانی که برگرفته از زندگی ائمه اطهار علیهم السلام بود، اورا به جایگاهی رساند که الگوی مردم جهان شد. زمانی که مشاهده می کنیم که ایشان در منزل خود در شهر کرمان، مکانی را به عنوان بیت الزهرا سلام‌الله علیها فراهم نموده و در ایام فاطمیه مجلس روضه، عزا و سخنرانی برپا میکنند، نشان دهنده عشق و ارادت این شهید بزرگوار به اهل بیت علیهم‌السلام است.

وی گفت: بر اساس همین معنویت، ایشان در مسیر شجاعت قرار گرفتند. شجاعت او برگرفته از زندگی امام حسین علیه‌السلام، رشادت در کربلا و علمدارش حضرت ابواالفضل علیه‌السلام بود. شهید سلیمانی مرد عمل، تدبیر، دیپلماسی و شخصیتی که در خاورمیانه و جهان نقش مهمی داشت؛ نیز دیدگاه و نظرات او در جهان تاثیرگذار بود. در زمینه نابودی داعش، راهکارهای اساسی را پیشنهاد داده و آثار مهمی را از خود در خاورمیانه بر جای گذاشت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری افزود: ترامپ جنایتکار که حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساند، به برکت خون این شهید بزرگوار با وجود تمام تلاش هایی که برای به مسلک نشستن در ریاست جمهوری انجام داد، اما در انتخابات موفق نشد. در آینده نیز به برکت خون شهید سلیمانی، آمریکا و اسرائیل از منطقه بیرون خواهند رفت و نظام و منطقه به دست شیعیان خواهد افتاد.

حجت‌الاسلام کنگرلو تصریح کرد: بر همگان و علی الخصوص جوانان است که زندگی حاج قاسم را مطالعه و الگوبرداری کنند.

ساراپیرانه

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.