منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳                                 ساعت:  ۲:۲۳ ب٫ظ      

شهید سلیمانی متعلق به همه ادیان است

امام جمعه شهرستان قرچک، بیان کرد: امروز تمام صاحبان ادیان مختلف، کلیمیان، زرتشتیان .. بازبان  خود اذعان دارند که سلیمانی مال همه ماست. سلیمانی دنباله رو مکتب امام (ره) بود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری در تبیین مکتب سردار سلیمانی، گفت: مکتب سردار سلیمانی ادامه رو مکتب امام خمینی(ره) بوده که برگرفته از اسلام ناب محمدی می باشد. مکتب اسلام مشتمل بر فضایل رشد بشریت و مقابله با استبداد و استکبار ظالمان است‌. هر آنچه که مانع عزت بشر گردد، این مکتب در مقابل آن می ایستد.

امام جمعه شهرستان قرچک، ادامه داد: در این عصر، انقلاب اسلامی در واقع مکتب اسلام  اصیل است که در سراسر دنیا قابل هضم و رشد است. انقلاب اسلامی برای همه آزادیخواهان، مکاتب و ادیان عالم است. امروز تمام صاحبان ادیان مختلف، کلیمیان، زرتشتیان .. بازبان  خود اذعان دارند که سلیمانی مال همه ماست. سلیمانی دنباله رو مکتب امام (ره) بود.

 

وی در خصوص قرارگاه های جهادی، اشاره کرد: از همان روزهای آغازین در قرچک، قرارگاه های جهادی را با حضور جوان های جهادی و بسیجی در قالب ۶۰ گروه در تهیه و توزیع ماسک و محلول در روستاها و اقشار محروم راه اندازی نمودیم. اگر این گروه های جهادی و آتش به اختیار نبود، دولت به نتیجه نمی رسید. دنیا با تمام ادعاهایش مشکل دارد.

 

حجت الاسلام اسماعیلی، افزود: بعد از شهادت حاج قاسم، اول یک حرکت نیروهای ارتشی این بود که قرارگاه و پایگاه های بانام سردار سلیمانی راه اندازی کردند. حضرت آقا نیز فرمودند که تا پایان وضعیت موجود و تا دفع و رفع ویروس کرونا، این حرکت جهادی ادامه داشته باشد.

به گزارش: ساراپیرانه

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.