منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰                                 ساعت:  ۳:۱۲ ب٫ظ      

شهرستان ری در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفت/تردد بین شهرهای زرد از امروز بدون برگه تردد بلامانع است

فرماندارری، گفت: با توجه به کاهش میزان ابتلا و فوتی ناشی از بیماری کرونا و همچنین مشارکت و همکاری مطلوب شهروندان و اصناف شهرستان ری، شرایط محدودیت های کرونایی در این شهرستان در وضعیت زرد قرار گرفت .

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: با توجه به کاهش میزان ابتلا و فوتی ناشی از بیماری کرونا و همچنین مشارکت و همکاری مطلوب شهروندان و اصناف شهرستان ری، شرایط محدودیت های کرونایی در این شهرستان در وضعیت زرد قرار گرفت و از امروز با تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تردد بین شهرهای زرد از امروز بدون برگه تردد بلامانع است.

 

معاون استاندار تهران، گفت:بر اساس پایش صورت گرفته در حال حاضر ۲۱۲ شهر در وضعیت زرد قرار دارند و برای شهروندانی که قصد سفر به شهرهای زرد را دارند نیاز به برگه تردد ندارند.

 

فرماندار ری، افزود:۲۹ شهر نیز در شرایط قرمز و نارنجی قرار دارند که کماکان ورود پلاک های غیربومی به این شهرها ممنوع است و توصیه میشود شهروندان ضمن رعایت مستمر پروتکل های بهداشتی، از سفرهای غیر ضروری اجتناب کنند زیرا در صورت عدم توجه به دستورالعمل های بهداشتی و افزایش ترددها، امکان بازگشت محدودیت های شدید وجود دارد.

ساراپیرانه
منبع: پایگاه_اطلاع_رسانی_ری
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.