منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷                                 ساعت:  ۷:۳۶ ق٫ظ      

شهادت طلبی عنصری برجسته در مکتب حاج قاسم سلیمانی

حجت الاسلام علیرضا سلیمی، گفت: سردار سلیمانی به دنبال نابودی تروریسم و جهانی امن بود. شهادت طلبی در مکتب حاج قاسم عنصری برجسته بود؛ اینکه مستکبران تصور کنند که حاج قاسم را از ما گرفته اند، توهمی بیش نیست.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری در تبیین مکتب حاج قاسم سلیمانی، اظهارداشت: حاج قاسم شخصیتی باهوش،عاشق ولایت، باتدبیر، دشمن شناس، مبارزه گر با نفس اماره و خودساخته بود.

عضو هئیت رییسه مجلس شورای اسلامی در رابطه با اینکه او مرد میدان بود و از مجاهدت خسته نمی شد، بیان کرد: شهید سلیمانی از فشار دشمن نمی ترسید و عاشق شهادت بود. ظرفیت نهفته اسلام را برای مقابله با استکبار به حرکت درآورد.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ایشان کسی بود که اثبات کرد نظام سلطه بسیار ضعیف است. به قرآن کریم اعتقاد داشت و تا لحظه شهادت از خود جدا نکرد. به استقبال جوانان رفته و به آنان مسئولیت میداد. راهبردهای استکبار را یکی پس از دیگری به چالش می کشید.

این نماینده مجلس در پایان، اشاره کرد: سردار سلیمانی به دنبال نابودی تروریسم و جهانی امن بود. شهادت طلبی در مکتب حاج قاسم عنصری برجسته بود؛ اینکه مستکبران تصور کنند که حاج قاسم را از ما گرفته اند، توهمی بیش نیست.

ساراپیرانه

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.