منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸                                 ساعت:  ۲:۵۰ ب٫ظ      

سورپرایز برای هواداران آبی/ فتح الله زاده در آستانه مدیرعاملی استقلال

پیشکسوتان استقلال شب گذشته در یک رستوران در شمال تهران جلسه ای برگزار کردند و در پایان به این نتیجه رسیدند که علی فتح الله زاده بهترین گزینه برای مدیرعاملی استقلال است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، استقلال این سال‌ها بیشتر به یک کشتی طوفان زده به گل نشسته می ماند تا یک باشگاه بزرگ و با سابقه و پر طرفدار، باشگاهی است که سال‌هاست رنگ آرامش را به خود ندیده است و پر از مدعی و در کمین نشسته است، که برای به چنگ آوردن آن لحظه شماری می‌کنند!

در میان این‌همه خبر بد در استقلال،  شاید این را یک خبر خوب تلقی کرد! شاید آمدن سردار آجورلو به استقلال قطعی و صد در صد شده باشد اما بعضی ها هنوز امیدوارند گزینه مورد  نظرشان را به وزیر تحمیل کنند و بقبولانند!

بر اساس شنیده های ما در نود پرس، روز جمعه تعدادی از پیشکسوتان استقلال در یک رستوران واقع در شمال شهر که مالک آن یک استقلالی است جمع شده و در مورد مدیر عامل پیشنهادی خود به بحث و گفتگو پرداخته‌اند. گویا این جمع که تعداد زیادی از پیشکسوتان مهم استقلال هم‌ در آن حضور داشتند به این جمع بندی رسیده که در حال حاضر و با توجه به شرایط موجود، علی فتح الله زاده بهترین گزینه برای مدیر عاملی استقلال است. گویا قرار است نمایندگان این جمع امروز به دیدار وزیر ورزش رفته و او را متقاعد کنند که حکم مدیر عاملی آبی‌ها را برای حاجی بزنند! بر اساس شنیده‌های نود پرس این جمع حتی در مورد اعضای هیات مدیره نیز به توافق رسیده‌اند!  

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.