منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳                                 ساعت:  ۸:۲۰ ق٫ظ      

سردار سلیمانی امنیت را به ارمغان آورد

احدآزادیخواه، گفت: امنیت، مساله ای است که برای همگان مهم بوده است و سردار سلیمانی آن را به ارمغان آورد. با همه مستکبرین و زورگویان که قصد برهم زدن امنیت و آسایش مارا داشتند مبارزه کردو سربلند بیرون آمد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، احد آزادیخواه “نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی” در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تهران نیوز در تبیین شخصیت حاج قاسم سلیمانی، اظهارداشت: مردم علاقه مند به ارتباط با شخصیت هایی بوده که در مدار فداکاری و ایثار در حرکت هستند و شهادت و مرگ این بزرگواران باعث قطع ارتباط نمی شود.

 

عضو کمیسیون کشاورزی، ادامه داد: امنیت، مساله ای است که برای همگان مهم بوده است و سردار سلیمانی آن را به ارمغان آورد. با همه مستکبرین و زورگویان که قصد برهم زدن امنیت و آسایش مارا داشتند مبارزه کردو سربلند بیرون آمد. بایستی راه و هدف سردار سلیمانی را ترویج دهیم.

 

این نماینده مجلس در رابطه با اینکه مکتب حاج قاسم چه بود، اشاره کرد: در مکتب حاج قاسم، حفظ کرامت انسان ها، ولایت پذیری، تابعیت از رهبری ،ایثار و ازخودگذشتگی از مهم ترین اولویت ها بود. اما امروزه مببینیم که ترامپ از فروش دارو به ایران جلوگیری کرده و این عمل ضد کرامت انسانی است.

 

وی در پایان، اشاره کرد: درست است که سردار سلیمانی را از دست دادیم اما بعد از شهادت ایشان تمدن و تفکرحاج قاسم بیش از پیش در ایران و دنیا پیچید. دشمن بداند که هزاران سردار سلیمانی ها در آینده تربیت خواهند شد.

ساراپیرانه

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.