منتشر شده در :  ۱۳۹۸/۰۴/۰۱                                 ساعت:  ۹:۳۳ ق٫ظ      
سردار رحیمی:

ستاد فرماندهی نیروی انتظامی در شهر ری مستقر می شود

فرمانده انتظامی پلیس تهران بزرگ از استقرار ستاد فرماندهی نیروی انتظامی در شهرری خبر داد و گفت: این ستاد با هدف افزایش ضریب امنیتی منطقه راه اندازی می شود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سردار حسین رحیمی در دیدار با آیت الله ری شهری در حرم عبدالعظیم (ع) اظهار داشت: شهرستان ری دارای جایگاه ویژه‌ای از نظر امنیت منطقه جنوب تهران و وسعت است که این امر توجه ویژه را در این بخش دوچندان کرده است.

وی تصریح کرد: فرماندهی شهرستان ری باید از نظر وسعت و جایگاه فراتر از سرکلانتری باشد تا خدمات تأثیرگذار و قابل توجهی را به مردم منطقه ارائه دهد.

فرمانده انتظامی پلیس تهران بزرگ افزود: این ستاد باید از سرکلانتری یازده گانه تهران قوی‌تر دیده شود زیرا این مرکز در جنوب پایتخت بخش وسیعی را تحت پوشش خود دارد.

وی ادامه داد: به رغم مخالفت‌های موجود با پیگیری‌های مستمر، استقرار ستاد فرماندهی نیروی انتظامی به تصویب ناجا رسید و کارهای آنها در حال انجام است.

سردار رحیمی عنوان کرد: شهرستان ری با وجود اینکه پس از تهران، بزرگترین و مهمترین شهرستان استان محسوب می‌شود، اما نیروی انتظامی سال‌های متمادی در قالب سرکلانتری در این منطقه حضور داشت که پاسخگوی نیازهای این شهرستان نبود و مردم انتظار داشتند تا با ارتقای ساختار نیروی انتظامی، خدمات رسانی به نحو بهتر و شایسته‌تری انجام شود.

وی با اشاره به اینکه ساختار و سازمان این ستاد در حال انجام است، تصریح کرد: ساختار فرماندهی انتظامی مستقل و تحت نظر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در این شهرستان راه اندازی می‌شود.

فرمانده انتظامی پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه شهرستان ری فاقد پلیس فتا است، افزود: هر یک از پایگاه آگاهی، کلانتری، مبارزه با مواد مخدر، پلیس فتا به پلیس ارتقا خواهند یافت که این تبدیل وضعیت به نفع مردم منطقه خواهد بود.

وی ادامه داد: چند کلانتری و پاسگاه هم به جنوب تهران از جمله محلات شهید بهشتی، علایین و شهرک صنعتی شمس آباد اضافه خواهد شد که زیر مجموعه ستاد فرمانده انتظامی قرار می گیرند.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.