منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰                                 ساعت:  ۱۲:۱۷ ب٫ظ      

سارق حرفه‌ای در قیامدشت، به خانه برادر دوستش هم رحم نکرد

شامگاه شانزدهم شهریور زنی با کلانتری ۱۷۴ قیام‌دشت تماس گرفت و خبر داد به خانه‌اش دستبرد زده‌اند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، تیمی از مأموران کلانتری بعد از دریافت این شکایت برای بررسی موضوع به خانه این زن رفتند و از او پرس‌وجو کردند.

شاکی که سارق را می‌شناخت، اظهار کرد: در حال استراحت در منزل بودم و خانواده‌ام در خانه حضور نداشتند، ناگهان دوست برادرم از روی دیوار وارد منزل شد. من به‌شدت ترسیده بودم. او شروع به تهدید کرد. من توان مقاومت در برابر وی را نداشتم و او به‌ زور همه طلاها، ساعت و ۳۰۰ میلیون ریال وجه نقد را که در خانه داشتم، سرقت کرد و به‌سرعت متواری شد.

مأموران وقتی از هویت سارق مطلع شدند، به تحقیق درباره او پرداختند و فهمیدند این مرد مجرمی سابقه‌دار است و به مصرف مواد مخدر اعتیاد دارد. مدارک نشان می‌داد متهم اخیرا از زندان آزاد شده و شب حادثه با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی به محل سرقت مراجعه کرده است. در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهم را شناسایی و او را پس از هماهنگی‌های قضائی در یک عملیات پلیسی دستگیر کردند. پسر جوان در همان بازجویی اولیه به جرم خودش اعتراف کرد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان، فرمانده انتظامی شهرستان ری، با اشاره به اینکه موتورسیکلتی که متهم با استفاده از آن در محل سرقت حاضر شده بود، توقیف شد، اضافه کرد: متهم در بازداشت است و تحقیقات پلیسی در این رابطه ادامه دارد.

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.