منتشر شده در :  ۱۳۹۸/۰۳/۱۵                                 ساعت:  ۸:۵۴ ق٫ظ      
امام جمعه موقت شهرستان ری:

رژیم صهیونیستی در آینده ای نزدیک نابود خواهد شد

حجت الاسلام ابراهیمی در خطبه نماز عید فطر: توطئه دشمنان برای از بین بردن موضوع قدس و فلسطین ناکام ماند و بنا به فرمایش رهبر انقلاب، رژیم صهیونیستی در آینده ای نزدیک نابود خواهد شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، در خجسته عید سعید فطر، مردم موحد و انقلابی شهرری به شکرانه یک ماه روزه‌داری و بندگی خداوند متعال، نماز عید را با شکوه فراوان برگزار و از خداوند کریم، بهترین‌ها را مسألت کردند. کانون این حضور پر شور و مؤمنانه، محوطه بیرونی ضلع جنوبی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بود که نماز عید سعید فطر به امامت امام جمعه موقت شهرری، حجت الاسلام ابراهیمی اقامه شد.

حجت الاسلام ابراهیمی در خطبه اول نماز عید سید فطر اظهار داشت: امروز هدف از اجتماع ما در این فضا این است که می خواهیم به خداوند کریم بگوئیم، ما برای نگهداری از دستاوردهای معنوی این ماه عزیز، ذره ای دریغ نخواهیم کرد. وی افزود: شیطان برای از بین بردن دستاوردهای معنوی بزرگی که در این ماه شریف بدست آمد از امروز برای از بین بردن آن، مصمم تر و جدی تر به میدان خواهد آمد و باید از خدا بخواهیم تا ما را در حفظ این ذخائر معنوی کوشا گرداند.

امام جمعه موقت شهرستان ری در خطبه دوم نماز عید سعید فطر اظهار داشت: ملت ایران با به صحنه آمدن در روز قدس نشان دادن که توطئه دشمنان برای از بین بردن موضوع قدس و فلسطین ناکام است. وی افزود: امروز چهل سال از عمر ارزشمند انقلاب اسلامی می گذرد و می بایست به امام راحل(ره) به عنوان الگوی مبارزین و مقاومت قدس بگوئیم که ما با رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) در این مسیر با قدرت ایستاده ایم و بنا به فرمایش ایشان، رژیم نامشروع صهیونیستی در آینده ای نزدیک نابود خواهد شد. ایشان با اشاره به روز ۱۵ خرداد گفت: ان شالله خداوند شهدای انقلاب اسلامی و ۱۵خرداد را رحمت کند و تمامی مجاهدین را در مسیر انقلاب تا فرج امام عصر(عج) مستدام بگرداند.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.